розрахунок постерів

Рассчет стоимости Фотообоев с вашей конфигурацией успешно отправлен, ожидайте звонка от нашего сотрудника!

Виберіть розмір Фігури Додаткові параметри
Ваші контактні дані
2099-12-31
0.00
грн.

Виготовляємо круглі фотозони за ціною квадратних! Можливе виготовлення банерів за вашими розмірами, вартість уточнюйте у наших менеджерів.

Онлайн калькулятор вартості ростових фігур


  Калькулятор ростових фігур - ваш незамінний помічник при розрахунку вартості замовлення. Ростові фігури - це ексклюзивна продукція, яка виробляється за індивідуальними замовленнями. При їх виробництві враховується безліч нюансів. Тому єдиного цінника на таку продукцію не існує. І купуючи ростові фігури ціна завжди різна.

  Наша фабрика інтер'єрного декору є безпосереднім виробником ростових фігур. Всю продукцію ми приймаємо за індивідуальними замовленнями незалежно від складності макета.

Від чого залежить ціна ростових фігур

  На вартість ростових фігур впливає два фактори:

  • Висота;
  • Комплектація.

Якої висоти ростові фігури доступні у нас

  Висота визначає базову вартість замовлення. Від висоти макета залежить витрата матеріалу, який буде витрачений на виробництво. У нашому інтернет-магазині доступні різні розміри ростових фігур заввишки:

  • 50 см
  • 75 см
  • 100 см
  • 150 см
  • 200 см.

  Ширина макета ростовой фігури при цьому може бути різною.

Який комплектації ростові фігури ви можете замовити у нас

  Другим важливим показником є ​​комплектація ростовой фігури. У комплект до ростової фігурі можуть бути включені додаткові деталі.

  У нашому інтернет-магазині ви можете замовити ростовую фігуру з підставкою з ПВХ, меблевої труби, або зовсім без підставки.

Від чого залежить вибір підставки

  Вибір підставки може залежати від висоти макета і вимог експлуатації. Наприклад, для переносних ростових фігур невеликого розміру зручна підставка з ПВХ. Для високих ростових фігур зручна підставка з меблевої труби.

Що не впливає на вартість замовлення

  На вартість замовлення не впливає складність макета. Ви можете замовити ростовую фігуру, вибравши за ескізами з нашого каталогу, або надати своє зображення. Це не відіб'ється на вартості замовлення.

Як правильно розрахувати вартість замовлення

  За основу береться висота фігури, оскільки ширина макета може бути різною. Щоб розрахувати вартість замовлення ростовой фігури з підставкою, досить відзначити відповідну галочку навпроти необхідної підставки.

Як замовити двосторонню ростовую фігуру

  Двосторонні ростові фігури складаються з двох різних деталей. Тому, щоб правильно розрахувати вартість 2-сторонньої ростовой фігури, вартість одного макета потрібно помножити на 2.

Як замовити ростовую фігуру зі знижкою

  Володарі промокодом від нашого магазину можуть купити ростовую фігуру зі знижкою. Щоб розрахувати вартість замовлення зі знижкою, досить ввести номер промокодом в відповідне поле.

Чи включена у вартість замовлення доставка ростових фігур

  Наш калькулятор не враховує вартість доставки. Оскільки ми доставляємо замовлення в різні регіони України, вартість доставки розраховується окремо.

Як дізнатися остаточну вартість замовлення

  Звертаємо увагу, що наш онлайн-калькулятор ростових фігур розраховує лише приблизну вартість замовлення, щоб ви могли планувати свій бюджет. Остаточну ціну замовлення ви можете дізнатися, зв'язавшись з нашим менеджером.