ФОТОЗОНИ
МАТЕРІАЛ ФОТОЗОН

Фотозони виготовляються з вінілового банера. Банерна тканина, більш відома як вініловий банер - це багатошаровий композиційний матеріал, до складу якого входить еластичний поліестр. Завдяки такому складу банерна тканина легко пропускає світло і може формувати красиве освітлення. Банер використовується для виготовлення фотозон, фотофонів, бренд-Волл і сценічних декорацій. До складу тканини входять вінілові пластифікатори, завдяки яким банерну тканину легко складати. Вініловий банер має хорошу щільність. Максимальний показник щільності банерної тканини до 450 г / м².

КОНСТРУКЦІЇ ДЛЯ ФОТОЗОН

У комплекті до фотозон може додаватися металева каркасна конструкція. Кожен каркас для фотозони, фотосітоки та банерів ми виготовляємо відповідно до розмірів вироба. Основою для конструкцій виступає меблева труба діаметром 25 мм. Такий діаметр забезпечує жорсткість конструкції, для забезпечення стійкості в конструкцію включені ніжки. Як елементи ми використовуємо спеціальні з'єднання і металовироби. Конструкції поставляються в розібраному вигляді. Щоб спростити збірку, в комплекті до металевих конструкцій додаються шестигранні ключі.

ЛЮВЕРСИ
ЛЮВЕТСИ ДЛЯ БАННЕРІВ ТА СІТОК

Металеві люверси це кріпильна фурнітура, яка використовується при створенні отворів в різних матеріалах. Люверси виступають в якості кріплення і окантовки отворів, щоб матеріал не псувався. Вони незамінні для кріплення фотозон, банерів, фотосіток, фотопарканів та фотофонів. Діаметр люверсов становить 10 мм. Кількість люверсів залежить від параметрів полотна.

У нашому інтернет-магазині ви можете замовити люверси металеві діаметром 10мм в комплектації з будь-якою продукцією.

РОСТОВІ ФІГУРИ
МАТЕРІАЛИ РОСТОВИХ ФІГУР

Матеріал для ростових фігур - це композитний матеріал ПВХ, товщиною від 2 до 5 мм. Матеріали повинні мати високу щільність, яка досягається за рахунок використання ПВХ. Завдяки цьому матеріалу фігури не деформуються, не дають відблисків і зберігають стійкість. Основна сфера застосування ПВХ для ростових фігур - це реклама. Ростові фігури використовують для зовнішньої реклами, святкової і студійної фотозйомки. Унашому інтернет-магазині ви можете замовити ростовую фігуру з ПВХ за індивідуальним замовленням.

ФОТОСІТКИ ТА ФОТОПАРКАНИ
СІТКИ ДЛЯ ФОТОПАРКАНІВ

Сітка для фотопарканів та альтанок - це щільний вініловий матеріал, який має пористу структуру. Поверхня банерної сітки покривається лаковим покриттям. Завдяки цьому покриттю фотосетка не дає відблисків і однаково привабливо виглядає в різних умовах. Матеріал не вигорає, стримує пориви вітру та прекрасно пропускає світло. Як правило, її використовують для виробництва сіток для альтанок і фотопарканів, зовнішньої реклами та при виготовленні декорацій. Щільність сітки менше, ніж у банерної тканині (380 г / м²), тому вона еластична, а осередки допомагають знизити вітрове навантаження.

БАНЕР ДЛЯ ФОТОПАРКАНІВ

Банер для фотопарканів Frontlit - більш відомий як литий банер. Це щільний вініловий банер, поверхня якого призначена для нанесення зображення. Основна перевага такого матеріалу - він зберігає яскравість кольорів і не дає відблисків, завдяки чому зображення залишається яскравим в будь-яких умовах. Вініловий банер має щільність 500 г/м2.

Опис метеріалів для фотозон, ростових фігур, фотосіток та фотопарканів

 

  На цій сторінці ви можете ознайомитися з матеріалами, які ми використовуємо в роботі.
Матеріали - вкрай важлива складова при виробництві будь-якого виробу. Від їх якості залежить зовнішній вигляд виробу, його надійність та інші аспекти. Тому до вибору матеріалів ми підходимо відповідально.
Компанія Еко Фабрика спеціалізується на широкоформатному повнокольоровому друці. У нас ви можете замовити різну фотопродукцію, включаючи фотозони, ростові фігури, фотосітки для парканів та альтанок, фотошпалери і інше.
Оскільки ми приймаємо індивідуальні замовлення, ми несемо відповідальність за нашу продукцію. У виробництві ми використовуємо тільки якісні матеріали, такі як банерна тканина, сітка, ПВХ і інші.
Характеристики матеріалу відіграють ключову роль при виготовленні фотопродукції, оскільки вони них залежить надійність і довговічність конструкцій.
Такі конструкції як фотозони, ростові фігури і фотосітки, часто використовують на вулиці, де вони піддаються впливу різних погодних умов.
На цій сторінці представлені технічні характеристики матеріалів, з якими ми працюємо.
Для кожного окремого напрямку ми використовуємо різні матеріали. У цьому розділі ви знайдете:
- матеріали для фотозон;
- матеріали для фотосіток;
- матеріали для фотопарканів;
 -матеріали для ростових фігур;
- матеріали для каркасів.

Матеріали для фотозон

  Всі матеріали для фотозон можна розділити на три групи виходячи з конструкції: саме полотно, з якого виготовляється фотофон, кріпильна фурнітура та каркасний матеріал. Матеріалом для полотна бренд-Волл служить банерна тканина. Її головна перевага полягає в міцності і гнучкості. Вініловий банер прекрасно зберігає кольори. Більш детально про банерній тканині ви зможете прочитати в описі.

Матеріали для фотосіток

  Фотосітка використовується переважно на вулиці. Сітки для фотопарканів встановлюють для маскування ремонтних споруд, об'єктів для реставрації і просто огорож. Тому матеріали для фотосіток повинні бути надійними, щоб протистояти будь-яких погодних явищ і впливів. Головний матеріал для фотосітки - це вінілова сітка MESH. Більш детально про цей матеріал можна прочитати в описі.

Матеріали для фотопаркана

  Банери для фотопаркана служать тимчасовими спорудами. Часто такі банери використовують в зовнішньої реклами. Для такої мети наша компанія використовує литий банер Frontlit. Це надійний і щільний матеріал, який відмінно маскує недоліки споруд і зберігає яскравість кольорів протягом тривалого часу. Якщо вам потрібно замовити фотопаркан, опис матеріалів до нього ви знайдете в цьому розділі.

Матеріали для ростових фігур

  Ростові фігури - це жорсткі конструкції, які використовують як в приміщенні так і на вулиці.
Область застосування ростових фігур дуже широка, від проведення фотосесій до вуличної реклами. Тому оптимальний матеріал для ростових фігур - це полівінілхлорид, або ПВХ. Більш детально про цей матеріал ви можете дізнатися в цьому розділі.

Матеріали фурнітури

  До фурнітури відносяться люверси для банерів та сіток і металеві конструкції для фотозон. Люверсами коплектнуются все фотозони та сітки для фотозаборов. Кількість люверсів залежить від розміру полотна. Каркас для фотозон та ростових фігур ми виготовляємо з меблевої труби і інших матеріалів.
Якщо у вас виникають питання, зв'яжіться з нами!