Колекції фігур

Показано 1 - 1 из 1 товаров

Лялька Лол
150.00 грн

Показано 1 - 1 из 1 товаров

Купити ростову фігуру в Києві і Україні

 

  На цій сторінці ви можете замовити ростову фігуру. Ростові фігури - це один з видів зовнішньої реклами. Основна перевага ростових фігур - це їх реалістичність. Ну як не усміхнутись, дивлячись на знаменитість, яка стоїть прямо в залі, не підійти і не сфотографуватися?

  Тому ростові фігури завжди привертають увагу і забезпечують фактично безкоштовну рекламу. Адже класні фотографії розлітаються по соціальним мережам як гарячі пиріжки.

  Друга назва ростових фігур - бодістенд. Він являє собою макет людини, виконаний з POS-матеріалів і прикріплений до металевого каркасу. Як правило, ростові фігури зображають у вигляді знаменитостей або придуманих героїв. Виготовляються ростові фігури з пластика, ПВХ.

  Компанія Еко Фабрика спеціалізується на широкоформатному фотодруку. У нас ви можете купити ростову фігуру недорого, безпосередньо від виробника. Ви можете замовити ростову фігуру з нашого каталогу, або оформити індивідуальне замовлення на виготовлення боді стенду з вашим зображенням.

Переваги ростових фігур

  Бодістенди мають кілька переваг:

  • мобільність - ростові фігури легко переносити і зберігати.
  • інформативність - ростовая фігура може розповісти про діяльність компанії і залучити нових клієнтів;
  • надійність - ростові фігури можуть служити роками. Їх можна багаторазово використовувати в будь-яких умовах;
  • екологічність - бодістенди виготовляють з перероблених матеріалів, тому вони не завдають шкоди навколишньому середовищу.

Для чого варто купити ростовую фігуру

  Ростові фігури - ефективний інструмент реклами та красивий декор. Одна ростовая фігура може наочно відобразити специфіку бізнесу компанії. Давно помічено, що більшість покупок здійснюється під дією емоцій і маркетологи ефективно використовують цей підхід при розробці стратегій просування бренду. І якщо у вас обмежений бюджет, то рішення замовити ростовую фігуру в рекламних цілях стане вигідним вкладенням коштів.

Де можна використовувати ростові фігури

  Бодістенд можна використовувати для:

  • реклами;
  • оформлення вітрин магазину;
  • оформлення виставкових павільйонів;
  • організації фотозони в кафе або кінотеатрі;
  • для розваги.

Де можна встановити ростову фігуру

  Ростові фігури можна використовувати де завгодно, як в приміщенні так і на вулиці. Завдяки свій конструкції і якості, ростові фігури Еко Фабрика не деформуються і зберігають яскравість кольорів в будь-яких умовах, будь то сонячна погода, або проливний дощ.

Як встановити ростовую фігуру

  Стійкість ростових фігур залежить від конструкції кріплення. Ростові фігури складаються з двох частин - самої фігури виконаної з картону або ПВХ, і металевого каркаса, які забезпечує конструкції жорсткість і стійкість. Найпоширеніші підстави - це металевий каркас, металеві плавники і подіум.

  Фабрика широкоформатного друку «Еко Фабрика» використовує металеві каркасні конструкції, виконані з меблевої труби.

Як вибрати ростову фігуру

  Вибір ростових фігур залежить суто від ваших смаків і цілей їх використання. Спрости вибір може допомогти наш каталог ростових фігур. У ньому зібрані різні зібрані популярні герої фільмів, серіалів і літератури.

Як купити ростову фігуру в Україні

  Щоб купити ростову фігуру, достатньо оформити замовлення на нашому сайті. У нас діє доставка замовлень по всій території України. Для цього вам достатньо вибрати вподобане зображення, вказати його розміри і комплектацію.

Як замовити ростову фігуру з власним зображенням

  Щоб замовити ростову фігуру з власним зображенням, просто замовте допомогу дизайнера або зв'яжіться з нашим менеджером по телефону 098 787 98 98!