Купити фотозону в Черкасах

 

  У нашому інтернет-магазині доступні фотозони, фотосіткі та інша друкована продукція. Компанія Eco Fabrica є провідним постачальником екологічної друкованої продукції високої якості. Ми виробляємо інтер'єрний декор, зовнішню рекламу та елементи ландшафтного дизайну. У нас ви можете купити фотосітку, фотозону і брендовану продукцію з доставкою в Черкаси та інші населені пункти Черкаської області, такі як Умань, Золотоноша, Сміла і інші міста.

Як купити фотозони в Черкасах і Черкаській області (Умань, Золотоноша, Сміла)

  Фотозона - це святковий фотофон. У нас ви можете вибрати і купити фотозону, виготовлену на базі зображення з нашого каталогу, або надати власну картинку. Наш каталог фотозон містить колекцію зображень для різних свят: на День Народження, включаючи дитячі свята, хрестини, весілля та інші. Щоб замовити фотозону, просто виберіть потрібну картинку і вкажіть розмір фотозони.

Як замовити бренд-Волл в Черкасах, Умані, Золотоноші, Смілі

  Бренд-Волл - це презентаційний банер, який виступає в якості фотофон на заходи. Це частина брендованої продукції, тому кожен прес-Волл виготовляється окремо. У нас ви можете замовити прес-Волл з власним логотипом. Для цього достатньо зв'язатися з нашими фахівцями, використовуючи розділ «Контакти».

Як купити фотосітку з доставкою в Черкаси, Умань, Золотоношу, Смілу

  Фотосітка - це багатофункціональний банер або данерна сітка для фото паркана, який можна використовувати для оформлення внутрішнього двору, альтанок, будівельних огорож і навіть зовнішньої реклами. У нас ви можете купити фотосітку із зображенням з нашого каталогу, або надати свій власний макет. Наш каталог фотосіток містить такі категорії зображень як міста, світові пам'ятки, природа, тварини і 3д-зображення.

Скільки коштує доставка фотосіток, фотозон  в Черкасах, Умані, Золотоноші, Смілі

  У нас можлива доставка замовлень в Черкаси і все міста Черкаської області. Вартість доставки залежить від населеного пункту і тарифів поштової служби. Упаковка продукції в вартість доставки не входить, оскільки всю продукцію ми пакуємо в надійні тубуси самостійно.

Як оплатити замовлення

  Для оплати замовлення у нас передбачено кілька способів:

  • готівкою кур'єру;
  • банківською картою Visa / Mastercard;
  • банківським переказом;
  • поштовим переклад.

    Розрахувати вартість замовлення можна скориставшись на нашому сайті онлайн калькулятором.

"Нова Пошта" - Черкаси

  № ВІДДІЛЕННЯ  АДРЕСА ГРАФІК РОБОТИ
 Відділення №1 вул. Хоменка, 15  8.00 - 20.00
 Відділення №2 вул. Чигиринська, 11/1 9.00 - 20.00
 Відділення №3 бульв. Шевченка, 150 9.00 - 20.00
 Відділення №4 вул. Гагаріна, 77 9.00 - 20.00
 Відділення №5 вул. Вячеслава Галви, 45 9.00 - 20.00
 Відділення №6  вул. Волкова, 30 9.00 - 20.00
 Відділення №7 вул. Сумгаїтська, 33 9.00 - 20.00
 Відділення №8 вул. Благовісна, 379 9.00 - 20.00
 Відділення №9 вул. Остафія Дашкевича, 34 9.00 - 20.00
 Відділення№10  вул. Одеська, 8 9.00 - 20.00

 

* Також ми можемо відправити в будь-яке інше відділення "Нової Пошти", в відділення "Гюнсел", "Ін тайм" і "Автолюкс". Уточнюйте інформацію у менеджера.