Контакти магазину Еко Фабрика

Замовити нашу продукцію в Україні цілодобово
Замовити нашу продукцію в Україні С 9.00 ДО 18.00

Контакти магазину фотозон та ростових фігур в Україні


  На цій сторінці представлені контакти інтернет-магазину «Eco Fabrica». Якщо вам потрібні контакти надійного виробника друкованої продукції, ви потрапили за адресою.
Компанія «Eco Fabrica» спеціалізується на всіх видах повноколірного широкоформатного друку: інтер'єрний та банерний фотодрук, нанесення зображень на різні матеріали.
У нашому інтернет-магазині ви можете замовити фотозони, ростові фігури або фотопаркан з будь-яким зображенням.
На нашому сайті передбачені різні способи оформлення замовлення: через сайт, соціальні мережі, або зворотний дзвінок. Ви можете скористатися будь-яким зручним для вас способом.
У нас ви можете оформити замовлення на фотозони цілодобово або протягом робочого дня. Все, що потрібно для цього - це просто натиснути на кнопку і вибрати потрібну дію.

Оформлення замовлення через сайт

  Замовити фотозону, ростовую фігуру або фотопаркан можна безпосередньо через сайт.
Щоб оформити замовлення через сайт досить вибрати зображення і заповнити форму. У формі потрібно вказати:
- розмір виробу;
- комплектацію замовлення;
- контактні дані.

Як оформити замовлення в соцмережах

  У нашому інтернет-магазині ви можете купити фотозону, ростовую фігуру або фотопаркан через соціальні мережі Facebook і Instagram. Оформлення замовлення в соцмережах є цілодобово.
Щоб оформити замовлення через соцмережі, потрібно вибрати відповідну соціальну мережу і написати в особисті повідомлення. Вибір зображень з нашого каталогу доступний безпосередньо в соціальних мережах.

Як замовити фотозону, ростовую фігуру або фотосітку через Facebook

  Оформити замовлення через соціальну мережу Facebook можна двома способами. Натиснувши на кнопку групи прямо на цій сторінці, або під вподобаним зображенням на сайті.
У браузері відкриється сторінка нашої корпоративної групи і діалогове вікно в Facebook Messenger. Або ж знайти групу компанії «Eco Fabrica» самостійно.
Щоб оформити замовлення, достатньо написати в Facebook Messenger.

Оформити замовлення на фотозону, ростовую фігуру або фотосітку через Instagram

  Щоб замовити фотозону, ростовую фігуру або фотопаркан через Instagram, досить написати в наш Direct. Ви можете знайти Instagram Eco Fabrica самостійно або перейти в нього, натиснувши кнопку посилання на сайті.

Замовити прорахунок

  Якщо ви не знаєте, як правильно розрахувати вартість замовлення, на сайті є можливість замовити прорахунок вартості замовлення. Для цього потрібно просто натиснути кнопку «Замовити прорахунок».
Крім цього, замовити фотозону або фотофон можна протягом робочого дня зателефонувавши по телефону, або замовити зворотний дзвінок.
Якщо ви не можете визначитися з вибором фотозони, у нас ви можете замовити допомогу дизайнера, який допоможе вибрати потрібний варіант або модифікувати готове зображення з нашого каталогу.

Оформити замовлення по телефону

  Оформити замовлення по телефону можна зателефонувавши нашому менеджеру за номером 098 787 98 98 або натиснувши кнопку "Подзвонити нам».
Прийом замовлень по телефону діє з 9:00 до 18:00.
Крім того, ви можете замовити зворотний дзвінок, натиснувши кнопку «Зворотній дзвінок» і вказавши свій номер телефону.

Допомога дизайнера

  Щоб замовити допомогу дизайнера, просто натисніть на відповідну кнопку. У формі, що з'явилася введіть свою електронну пошту і опишіть свої питання.
Пишіть або телефонуйте нам і наші менеджери дадуть відповідь на всі ваші запитання!