Купити фотозону в Кропивницькому

 

  Фотозони, фотосітки - наш основний асортимент. Ми - компанія Eco Fabrica, ваш надійний помічник у створенні красивого простору. Ми приймаємо індивідуальні замовлення на виготовлення різної поліграфічної продукції в Кропивницького та інших містах Кіровоградської області.

Купити фотозону в Кропивницькому, Олександрії, Світловодську, Знам'янці

  Фотозони виступають в якості фону для проведення фотосесій на святах. У нашому інтернет-магазині у вас є можливість замовити фотозону на будь-яке свято. Для цього вам достатньо вибрати зображення з нашого каталогу.

  В нашій колекції зібрані фотозони на дитячий День Народження і ювілей, для хлопчика і дівчинки, а також хрестини, весілля, Новий Рік, і інші випадки.

Як замовити бренд-Волл в Кіровограді, Олександрії, Світловодську, Знам'янці

  Бренд-Волл використовують як рекламний стенд на заходах. На нашому сайті ви можете замовити бренд-Волл з фірмовим логотипом, оформлений в кольорах вашого корпоративного стилю. Щоб купити бренд-Волл досить запросити допомогу менеджера.

Як купити фотосітку або банер для фото паркана в Кропивницький і Кіровоградську область

  На нашому сайті у вас є можливість замовити фотосітку для альтанки або паркану з різних матеріалів. У нашому каталозі зібрані зображення на різні теми, такі як міста, гарні краєвиди, космос, графіті, природа і абстракції. Щоб купити банер з фотодруком, вам потрібно вибрати зображення. У формі замовлення потрібно вказати матеріал. У вас є можливість купити фотосітку з ламінованої і зі звичайною поверхнею. Про властивості матеріалів ви можете дізнатися в розділі «Матеріали».

Скільки часу займає доставка замовлення в Кропивницький і Кіровоградську область

  Доставка фотозон, фотосіток в Кропивницький, Знам'янки, Олександрії та інші міста Кіровоградської області здійснюється протягом 1-2 днів. Ціна доставки залежатиме від вартості послуг транспортного оператора. Ми співпрацюємо з кращими операторами логістики в Україні, а саме Новою Поштою, Автолюкс і Гюнсел. Всю продукцію ми пакуємо в жорсткі картонні тубуси.

Як оплатити замовлення

  Ви можете використовувати такі способи оплати:

  • оплата готівкою кур'єру;
  • оплата банківський картою Visa / Mastercard;
  • банківський переказ;
  • поштовий переказ.

"Нова Пошта" - Кропивницький

  № Відділення  Адреса Графік роботи
 Відділення №1  в ул. Родникова, 88а    8.00 - 22.00
 Відділення №2 в ул. Євгенія Маланюка, 21а 8.00 - 21.00
 Відділення №3 вул. Веліка Перспективна, 40 8.00 - 21.00
 Відділення №4 вул. Волкова, 9 8.00 - 21.00
 Відділення №5 вул. Шевченко, 16б 8.00 - 21.00
 Відділення №6 вул. Короленко, 32 а 8.00 - 21.00
 Відділення №7 в ул. Космонавта Попова 26 8.00 - 21.00
 Відділення №8  вул. Вокзальна, 66а    8.00 - 21.00
 Відділення №9  вул. Михайловська, 85 8.00 - 21.00
 Відділення №10   вул. Соборна, 26 8.00 - 21.00

 

* Також ми можемо відправити в будь-яке інше відділення "Нової Пошти", в відділення "Гюнсел", "Ін тайм" і "Автолюкс". Уточнюйте інформацію у менеджера.