фотозони Для Ресторану в Києві на замовлення

Показано 1 - 11 из 108 товаров на сторінці 1

Фотозона в ресторані - подаруйте радість вашим відвідувачам

 

  Фотозони в ресторані - приємне доповнення до заходу! У ресторан ходять в особливих випадках, тому важливо, щоб відвідувачі насолоджувалися атмосферою і захотіли повернутися сюди в майбутньому. Домогтися цього можна за допомогою фотографій, і яскрава фотозона може допомогти створити такі знімки. Тому таке рішення може стати візитною карткою закладу!
  Існує кілька варіантів використання фотозон в таких закладах:
- як окреме місце для фотозйомки;
- як частина інтер'єру ресторану;
- фотозоні на захід.
  Для установки фотофона для повсякденного використання варто виділити окреме місце. Наприклад, фотозона в ресторан італійської кухні може бути прикрашена логотипом закладу із зображенням панорами або національних пам'яток, а для закладу китайської кухні - підійде банер з драконами або каліграфією. Корпоративна виконує подвійну функцію - прикрашає інтер'єр і привертає гостей.
  Якщо фотозона є частиною інтер'єру ресторану, її оформляють у відповідності зі стилістикою закладу. Наприклад, для приміщення, витриманого в класичному стилі, можна використовувати фотозону, прикрашену квітами або блискітками. Іноді банер доповнюють тематичним декором - рамами, фотографіями або старовинними предметами.
  Однак найчастіше фотофони використовують для проведення заходів.

Яка підійде фотозона на захід в ресторані

  Вибір банера на свято залежить від формату евент, місця установки і бажання замовника. Наприклад, фотозону на ювілей відвідувачі можуть виготовити самостійно і просто встановити банер вже в ресторані.
  Оптимальний варіант - коли в арсеналі закладу є кілька банерів для різних випадків. Красива святкова фотозона доречна для таких випадків, як Новий Рік і Різдво, 8 березня, Хеллоуїн ювілей, дитячий день народження або хрестини.
  Для регулярних свят можна використовувати складаний фотобаннер, з тематичної картинкою. Наприклад, на новорічному банері може зображений камін з димарем і Санта Клаусом, а на 8 березня - стенд з квітами або серцями. Крім того можна прикрасити кульками, блискучими стрічками і іншим додатковим декором.
  На День Народження може бути виготовлена ​​індивідуальна фотозона з іменним написом і персональними вітаннями.
  На корпоративний захід в ресторані, підійде прес-Волл на тему успіху. Для тематичних вечірок можна використовувати зображення, співзвучне з мотивами евент.
  Крім того, вибір фотозони для заходу в закладі може бути обумовлений колірної тематикою вечірки. Наприклад, весільна фотозона за колірною гамою може бути співзвучна з оформленням банкетного залу. На нашому сайті передбачений спеціальний фільтр, який допомагає вибрати відповідне зображення за кольором.

Де купити фотозону в ресторан

  Купити фотозону для ресторану можна прямо в нашому інтернет-магазині. Наша компанія спеціалізується на широкоформатного еко-друку, ми виготовляємо фотозони на замовлення.
  У нашому каталозі фотозони містяться сотні зображень, які можна адаптувати під ваші вимоги. Крім того, у нас ви можете замовити виготовлення фотозони з вашим зображенням. Для цього можна скористатися допомогою нашого дизайнера.
У нас діє доставка замовлень до Києва, в Дніпро, в Харків, в Одесу та інші міста України.
Щоб замовити фотозоні, просто скористайтеся формою під вподобаним зображенням!

Популярні питання і відповіді на них
Навіщо потрібна фотозона в ресторан?
Фотозона для ресторану відмінно впишеться в інтер'єр закладу, може стати місцем для фотографування і прикрасить будь-який захід.
Чому фотозони для ресторану так популярні?
У нашій статті ми дали відповідь на питання, чому фотозони в ресторан так популярні в цьому році - Фотозони для залучення відвідувачів в ресторан.
Яка ціна фотозони в ресторан?
Ви можете скористатися нашим калькулятором, щоб розрахувати вартість вашого замовлення - Ціни і розрахунок вартості фотозон.