Каталог фотосіток

Купити фотосітку і фотозабор в Києві і Україні


  На цій сторінці ви можете замовити фотосітку. Сітки для альтанки або банери для фотозаборів - це нове слово в дизайні середовища, яке допомагає перетворити будь-яке місце. Фотосітка - це банер, на який наноситься зображення методом широкоформатного друку, вона допоможе зробити ваш двір унікальним!
  Компанія Еко Фабрика спеціалізується на виробництві інтер'єрного декору і зовнішньої реклами. У нас ви можете купити фотосітку або фотопаркан за індивідуальним замовленням, використовуючи картинку з нашого фотобанку, або надавши власний макет.

Які функції виконує фотосітка

  Сітки з фотодруком виконують кілька функцій:

• естетична - красивий пейзаж може прикрасити будь-яке місце;
• маскувальна - банер з фотодруком здатний приватність і захистити від сторонніх очей;
• захисна - матеріали, з якого виготовляють фотосеткі, має пористу структуру. Тому його використовують при охороні об'єктів архітектури, які перебувають в стані консервації або реконструкції. Така сітка здатна захистити об'єкт від зайвих впливів зовнішнього середовища і знизити темпи руйнування;
• рекламна - фотосетка може виступити в ролі зовнішньої реклами.

Де застосовують фотосітки

  Сфера застосування вкрай дуже обширна, але серед напрямків можна виділити:
• зовнішня реклама;
• ландшафтний дизайн;
• дизайн інтер'єра.

  Фотосітку можна використовувати для оформлення внутрішніх дворів, альтанок, балконів, вікон і навіть тимчасових конструкцій.

Кому вигідно замовити фотосітку

  Це вигідно як власникам приватних садиб, так і власникам бізнесу. Наприклад, в невеликому кафе фотосітка для альтанки може створити гарне місце і при цьому забезпечити відвідувачам приватність і відокремлене атмосферу. Для будівельних компаній має сенс замовити банер на фотозабор в рекламних цілях, щоб розповісти про свої послуги.

Основні переваги забору з фотодруком

  До основних переваг фотозабора можна віднести:

- надійність
- привабливість;
- чистоту.

  Банер для фотозабора затримує дрібне сміття і потім забезпечує на ділянці чистоту. Характеристики матеріалу роблять фотосітки стійкими до зовнішніх погодних впливів. Температурний діапазон, який вона здатна витримувати варіюється від -40° С до + 70° С. При цьому фотозабор здатний пропускати повітря, нівелювати парниковий ефект і ефект парусності, при якому матеріал здіймається під дією вітру.

Які бувають фотосітки і фотозабори

  Для виробництва ми використовуємо банерну сітку Mesh і банерну тканину Frontlit. Більш детально з характеристиками і сферою застосуваннях цих матеріалів ви можете познайомитися в розділі «Матеріали».

Яку фотосітку або фотозабор замовити в Україні

  Якщо ви не впевнені у виборі зображення, в цьому може допомогти наш каталог фотосіток.
  Наші дизайнери зібрали широкий асортимент зображень на найрізноманітніші теми. Серед них ви знайдете такі категорії картинок як «Квіти», «Природа», «Рослини», «3Д» і багато іншого.

  На нашому сайті представлені фотографії, що показують, як фотозабор буде виглядати в різних умовах. Крім того, в описі ви знайдете корисну інформацію по сфері застосування і колірним сполученням зображення.

Як купити фотосітку Україні

  Якщо вам потрібно замовити фотосітку або фотопаркан, ви можете оформити замовлення на нашому сайті. Ми здійснюємо доставку товарів в різні регіони України.

  Для оформлення замовлення досить вказати параметри зовнішнього вигляду виробу і комплектацію.

Як замовити фотосітку з власним дизайном

  Щоб замовити товар з власним ескізом, просто натисніть кнопку «Допомога дизайнера» або зв'яжіться з нашим менеджером по телефону +38 097 168 98 98!