Фотосітки Для Забору купити на замовлення в Києві та Україні

Показано 1 - 11 из 62 товаров на сторінці 1

Фотосітка на паркан - оригінальне рішення


  Фотосітка - простий спосіб створення стильної середовища. Вас не влаштовує одноманітний сірий вигляд у дворі? Гарний фотозабор, перетворить простір. Він забезпечить приватність, захистить територію і зробить двір привабливим. Тому фото сітка для огорожі улюблена ландшафтними дизайнерами за свої функціональні можливості.

Які завдання виконує декоративна сітка на паркан з малюнком

  Декоративна сітка на фотозабор з малюнком допомагає вирішити такі завдання:
- збереження - фото сітка для забору забезпечує захист архітектурних об'єктів в період реконструкції або консервації;
- охорона об'єктів від проникнення сторонніх осіб на територію;
- забезпечення безпеки на будівельних об'єктах;
- забезпечення приватності - декор фотосеткі дозволяє приховати все, що відбувається всередині;
- реклама - полотно фотосеткі можна використовувати як рекламний щит.

Якими властивостями володіє фото паркан з фотосітки

  Фотосітку виготовляють за тим же принципом, що і банерну рекламу, використовуючи фотодрук. Зображення наноситься на банерну тканину або пористий ПВХ матеріал.
  Наш інтернет-магазин для виробництва фотосеток використовує вінілову банерну тканину Frontlit. Цей матеріал має високу щільність до 500 г / м² і витримує механічні та погодні дії. Огорожа з фотосітки здатний витримувати дощ і пориви вітру.
  При цьому матеріал не містить шкідливих компонентів, а сітка з нього здатна витримати температуру від -30 ° С до + 70 ° С. Зображення на банері зберігає яскравість і не тьмяніє. Тому фотосітка на паркан купити яку можна в нашому магазині, здатна прослужити дуже довго. Середній термін експлуатації фотосітки становить 5 років. Тому фотосітка для забору ціна користується такою популярністю.
  На фотосітку можна наносити будь-які зображення. Картинка наноситься тільки з одного боку, тому вибирати зображення для фотозабора виходячи з місця розміщення.

Де можна використовувати паркан з фотосітки

  Огорожу з фотосітки можна використовувати на будь-яких видах об'єктів, будь це присадибна ділянка, будівельний об'єкт або законсервований пам'ятник архітектури. Завдяки високій щільності матеріалу, фотозабор з банерній тканині можна використовувати навіть на таких складних ділянках огорожі як ворота і огорожа.
  Вибір зображення залежить від місця використання. Якщо ви хочете використовувати фотозабор у дворі, можна використовувати зображення з природою, містами або картинами. Ефектно виглядає облицювання.
  При розміщенні на будівельних майданчиках або архітектурних спорудах, можна використовувати рекламну інформацію про підряднику.
З якою б картинкою не була фотосітка на паркан ціна буде залежати від розміру полотна.

Де купити фотосітку для забору

  Якщо вам потрібна гарна фотосітка, замовити її можна на нашому сайті. У нашому каталозі ви знайдете багатий вибір зображень для забору. Для оформлення замовлення, досить натиснути на вподобану картинку. У меню, буде видно фотографія того, як виглядає зображення в життя.
У нас ви можете замовити фотосітку з вашим зображенням.
  Розрахунок вартості фотосітки здійснюється автоматично і залежить від розміру полотна банера.
  На нашому сайті діє доставка сіток в Києві, в Одесі, в Дніпрі, в Харкові і інших містах України. Вартість доставки залежить від поштового оператора.
  Щоб оформити замовлення, просто напишіть наших менеджерів!

Популярні питання і відповіді на них
Яка вартість фотосіток на паркан?
Розрахувати вартість фотосітки на паркан можна скориставшись калькулятором на нашому сайті: - Ціни фотосіток.
Навіщо потрібна фотосітка на паркан?
Фотосітка це простий спосіб зробити гарний і оригінальний фотопаркан, який перетворить і прикрасить навколишній простір.
Які матеріали використовуються в фотосітках?
Дізнатися про матеріали фотосіток можна на сторінці нашого сайту - Матеріали фотосіток.