Купити фотозону в Кривому Розі

  Купити, фотосітку фотозону в Кривому Розі ви можете на нашому сайті.

  Компанія Eco Fabrica - один з найбільших виробників екологічного повнокольорового друку в Україні. Ми спеціалізуємося на виробництві рекламному та інтер'єрному фотодруку. У нас ви можете замовити фотосітку для альтанки, бренд-Волл для заходу для оформлення вітрин та іншу продукцію.

Переваги продукції компанії Eco Fabrica

  Нашу продукцію характеризують висока міцність і безпеку.

  У виробництві ми використовуємо технологію екологічної друку. Вся продукція має підвищену стійкість до різного роду впливам. Наприклад, атмосферних опадів або підвищеній температурі. Фарби з часом не тьмяніють, а поверхня залишається такою ж гладкою.

Як купити фотозони в Кривому Розі

  Фотозони служать для проведення фотозйомки на святкових заходах. На нашому сайті ви можете замовити фотозони для будь-якого свята: дитячий День Народження для хлопчика або дівчинки, на ювілей, хрестини, весілля, Новий Рік, Хелловін і інші торжества. Щоб купити фотозону, вам достатньо вказати розмір банера. Розрахувати вартість фотозони можна за допомогою нашого онлайн-калькулятора.

Як замовити бренд-Волл в Кривому Розі

  Бренд-Волл використовують для фотозйомки на заходах. У нашому інтернет-магазині ви можете замовити бренд-Волл з корпоративним логотипом та інформацією про вашу компанію, просто надавши потрібний макет. Для цього просто зв'яжіться з нами, використовуючи один із способів зв'язку через розділ «Контакти».

Як купити фотосітку або банер для фотопаркана Кривий Ріг

  У нашому інтернет-магазині ви можете замовити фотосітку з різних матеріалів. Щоб купити банер з фотодруком, вам потрібно вказати відповідний матеріал і вибрати зображення. З властивостями матеріалу ви можете ознайомитися в розділі «Матеріали». У нашому фотобанку міститься колекція зображень, які розширюють простір, а також міста, тварини, природа, картини, графіті та інше.

Скільки часу займає доставка фотозон в Кривий Ріг

  Доставка замовлень в Кривий Ріг в нашому інтернет-магазині займає всього 1-2 дня і залежить від тарифів оператора. Ми співпрацюємо зі службами Автолюкс, Гюнсел і Нова пошта.

Як оплатити замовлення
  У нашій компанії діє гнучка система оплати. Ви можете використовувати будь-який зручний вам спосіб.

  • оплата готівкою при доставці;
  • оплата карткою Visa / Mastercard;
  • банківський переказ;
  • поштовий переказ.

"Нова Пошта" - Кривий Ріг

  № ВІДДІЛЕННЯ  АДРЕСА ГРАФІК РОБОТИ
 Відділення №1 вул. Купріна, 123б  9.00 - 20.00
 Відділення №2 вул. Леоніда Бородича, 17 9.00 - 20.00
 Відділення №3 вул. Кропивницького, 29в 9.00 - 20.00
 Відділення №4 вул. Вадима Гурова, 2a 9.00 - 20.00
 Відділення №5 просп. Перемоги, 16 9.00 - 20.00
 Відділення №6 вул. Едуарда Фукса, 41 9.00 - 20.00
 Відділення №7 вул. Свято-Миколаївська, 55 9.00 - 20.00
 Відділення №8 вул. Курчатова, 1г 9.00 - 20.00
 Відділення №9 просп. Перемоги, 41а 9.00 - 20.00
 Відділення№10  вул. Магістральна, 25 9.00 - 20.00

 

* Також ми можемо відправити в будь-яке інше відділення "Нової Пошти", в відділення "Гюнсел", "Ін тайм" і "Автолюкс". Уточнюйте інформацію у менеджера.