Купити фотозону в Мелітополі

 

  Вам потрібна фотозона? Або ви вирішили організувати фото паркан? У цьому випадку, на цій сторінці ви знайдете все, що вам потрібно.

  Компанія Eco Fabrica надає можливість купити фотозону, фотосітку з нашої колекції, або з власним зображенням. У нас ви можете замовити повнокольоровану друковану продукцію з нашого каталогу, або надавши власне зображення.

  Нашу компанію характеризують високу якість і надійність продукції, а також високий рівень сервісу. Ви можете замовити фототосітку, фотозону з нашої колекції.

  Розрахувати вартість замовлення можна за допомогою нашого онлайн-калькулятора. Ознайомитися з матеріалами, які ми використовуємо для виготовлення замовлень, можна в розділі «Матеріали».

Як купити фотозони в Мелітополі

  Фотозона - святковий тематичний банер для фотозйомки. На нашому сайті ви можете вибрати і купити фотозону, виготовлену по зображенню з нашої колекції, або надати власне зображення.

  Наш каталог фотозон налічує сотні зображень, присвячених різним святам: включаючи дитячі свята, такі як День Народження, Новий Рік, хрестини, а також дні народження весілля та інші. Щоб замовити фотозону зі своїм зображенням, просто надайте макет нашому менеджеру.

Як замовити бренд-Волл в Мелітополі

  Бренд-Волл - це рекламний банер, який використовується як фон для фотосесії на евент. Тому бренд-Волл завжди виготовляються окремо. У нас ви можете замовити бренд-Волл з логотипом компанії. Вам потрібно просто надати векторний логотип.

Як купити фотосітку або банер для фотопаркана в Мелітополі

  Фотосітка здатна змінити внутрішній двір, альтанку або будівельні огороджень до невпізнання. У нас ви можете купити фотосітку з ламінованої поверхнею, або зі звичайною. із зображенням з нашого фотобанку, або своїм макетом. Наш каталог фотосіток містить такі категорії зображень як світові пам'ятки, 3д-зображення, природа та інші.

Скільки часу займає доставка замовлення в Мелітополь

  Доставка замовлень в становить 1-2 дня і оплачується окремо. Вартість доставки залежить від тарифів, встановлених транспортним оператором (Гюнсел, Автолюкс, Нова Пошта).

Як оплатити замовлення

  У нашій компанії діє гнучка система оплати. Ви можете вибрати найбільш відповідний вам спосіб:

  • поштовий переказ.
  • оплата готівкою кур'єру;
  • банківський переказ;

"Нова Пошта" - Мелітополь

  № Відділення  Адреса Графік роботи
 Відділення №1 вул. Інтеркультурна, 21/1     9.00 - 20.00
 Відділення №2 просп. Богдана Хмельницького, 58/1 9.00 - 20.00
 Відділення №3 вул. 50-річчя Перемоги, 29 9.00 - 20.00
 Відділення №4 вул. Інтеркультурна 77/4 9.00 - 20.00
 Відділення №5 вул. Інтеркультурна, 291/1 9.00 - 20.00
 Відділення №6 вул. Героїв України, 42/1 9.00 - 20.00
 Відділення №7 вул. Гетманська, 18/2 9.00 - 20.00
 Відділення №8 в ул. Ломоносова, 234 9.00 - 20.00
 Відділення №9
вул. Героїв України, 210/1
9.00 - 20.00
 Відділення №10 
впросп. 50-ти річчя Поремоги, 15
9.00 - 20.00

 

* Також ми можемо відправити в будь-яке інше відділення "Нової Пошти", в відділення "Гюнсел", "Ін тайм" і "Автолюкс" уточнюйте інформацію у менеджера.