Купити фотозону в Сумах

 

  На цій сторінці ви можете оформити замовлення на фотозони, банер для паркана або іншу друковану продукцію в нашій компанії.
  Ми - компанія Eco Fabrica, провідний виробник інтер'єрної друкованої продукції на ринку України. У нас ви можете купити фотозону, фотос
ітку на альтанку, іншу продукцію за доступними цінами.

  Наша компанія однією з перших в Україні освоїла технологію екологічного друку. Завдяки цій технології фотозони і фотосіткі Eco Fabrica міцні і надійні, з легкістю витримують перепади температур, опади і механічні дії. Тому якщо вам потрібно купити фотофон або банер для фотопаркана, рішення оформити замовлення в нашому магазині буде правильним кроком!

Як купити фотозону в Сумах і Сумській області (Конотоп, Охтирка, Шостка, Глухів, Ромни)

  Фотозони використовують для святкової фотозйомки. Ця продукція покликана дарувати гарний настрій і красиві фотографії. У нашому каталозі ви знайдете фотозону на День Народження, і Різдво, в школу і дитячий садок, на весілля, хрестини та інші випадки. Щоб замовити фотозону, просто виберіть потрібну картинку і вкажіть бажаний розмір банера.

Як замовити бренд-Волл в Сумах, Конотопі, Охтирці, Шостці, Глухові, Ромнах

  Бренд-Волл - це стенд з корпоративною символікою. Він служить двом цілям: виступати в ролі фону на евент, і рекламувати компанію. Тому кожен бренд-Волл виготовляється окремо. Ми приймаємо замовлення на виготовлення прес-Волл з вашим зображенням. Просто зв'яжіться з нашим менеджером!

Як купити фотосітку з доставкою в Суми Конотоп, Охтирку, Шостку, Глухів, Ромни

  Фотосітка перетворить навколишній простір, перетворивши сірий паркан або двір в панораму з красивим видом. У нашому каталозі міститься багатий вибір зображень: міста, тварини і природа, графіті та інші категорії зображень.

Скільки коштує доставка фотозони, фотосіток в Сумах і Сумській області

  На нашому сайті діє доставка замовлень Суми і Сумську область (Ромни, Глухів, Конотоп, Охтирку, Шостку та інші населені пункти). Швидкість і вартість доставки залежить від тарифів оператора логістики.

  Наша компанія співпрацює з такими операторами як Нова Пошта, Гюнсел і Автолюкс.

Як оплатити замовлення

  Оплатити замовлення ви можете будь-яким зручним вам способом:

  • банківський або поштовий переказ;
  • банківська карта MasterCard / Visa;
  • готівкою.

  Розрахувати вартість замовлення можна скориставшись на нашому сайті онлайн калькулятором. Оплатити замовлення можна накладеним платежем, банківським переказом або платіжною карткою Mastercard / Visa.

"Нова Пошта" - Суми

  № ВІДДІЛЕННЯ  АДРЕСА ГРАФІК РОБОТИ
 Відділення №1 вул. Лінійна, 15    9.00 - 20.00
 Відділення №2 вул. Петропавлівська, 62 9.00 - 20.00
 Відділення №3  вул. Героїв Крут, буд. 60/3 9.00 - 20.00
 Відділення №4 вул. Леваневського, 10 9.00 - 20.00
 Відділення №5 вул. Юрія Вєтрова, 20 9.00 - 20.00
 Відділення №6  пл. Незалежності, 1 9.00 - 20.00
 Відділення №7 вул. Білопільський шлях, 30/3 9.00 - 20.00
 Відділення №8 просп. Михайла Лушпи, 13    9.00 - 20.00
 Відділення №9 вул. Катерини Зеленко, 4 9.00 - 20.00
 Відділення№10  вул. Роменська, 81 9.00 - 20.00

 

* Також ми можемо відправити в будь-яке інше відділення "Нової Пошти", в відділення "Гюнсел", "Ін тайм" і "Автолюкс". Уточнюйте інформацію у менеджера.