Показано 1 - 11 из 78 товаров на сторінці 1

Замовити фотозони на свято


  На цій сторінці ви можете замовити банер для фотозйомки на свято. Кожен новий сезон радує нас новими святами - пахне хвоєю Новий Рік, і перше весняне свято - 8 березня, і світла Пасха, таємничий Хелловін, і тепле Різдво.
На будь-якому святі фотозона стане приємним бонусом, який підніме настрій і подарує гарні і атмосферні фотографії.
Атмосферна фотозона може зробити ці свята що по-справжньому запам'ятовуються. Ви можете замовити фотозону на свято як для себе, так і для свого закладу.

Для чого має сенс замовити фотозону на свято

  Святкова фотозона може стати приємним сюрпризом для компанії друзів або робочого колективу, або другої половини. Для закладів рішення замовити фотозону на свято може стати додатковою рекламою. Адже фотографії в соціальних мережах дарують мільйони додаткових переглядів і нових клієнтів.

Кому вигідно купувати фотозони на свято:

  Фотозони - це вигідна інвестиція для бізнесу. Це вигідно:
- власникам фотостудій;
- власникам магазинів і торгових центів;
- великим компаніям.
Компанія «Еко Фабрика» займається широкоформатним друком. У нас ви можете замовити фотозони на свято з будь-яким зображенням. Ми здійснюємо доставку замовлень по всій Україні.

Де можна встановити фотозону на свято

  Встановити святкову фотозону можна в будь-якому місці. Однак вибір самого місця залежить від цілей використання банера для фотозйомки. Якщо ви просто хочете порадувати свою компанію і замовити фотозону для банкетного залу - тоді її можна встановити в стороні від місця для танців. Використовуючи фотозону в якості фону для сцени, має сенс закріпити в самому центрі.
Якщо ви плануєте встановити фотозони в рекламних цілях в магазині або торговому центрі, варто вибирати вільне місце з гарним оглядом. Наприклад, в холі або на сходовому прольоті.

Як вибрати фотозону на свято

  Основу будь-якої фотозони становить банер для фотозйомки, оформлений по темі свята, навколо якого може бути вибудувана ціла декоративна конструкція. Наприклад, вибрати фотозону на Хелловін можна в вигляді ведьминого будинку, а місце навколо прикрасити гарбузами або декоративними свічками.
Важливу роль відіграє розмір фотозони. Він залежить від розмірів місця установки.

Яких розмірів банер для фотозйомки вибрати

  У банкетний зал можна замовити бренд Волл стандартних розмірів 2 × 3 метра. Вибір зображення і додаткового декору може залежати від тематики свята. У торговий центр можна замовити бренд Волл розмірів від 3 до 6 метрів. У невеликій магазин або квартиру досить замовити святковий прес-Волл 2 × 2 метрів.

Яку вибрати і купити фотозону на Різдво і Новий Рік

  У кожного свята є власна атрибутика, яка може бути відображена на фотозоні. Так вибрати фотозону на Різдво можна з хвойними гілками або гілочками омели. Основні кольори Різдва та Нового Року - це червоний, зелений і білий. Тому замовити фотозону на Новий Рік можна саме в цих тонах. Наприклад, з вітальним написом або морозними казковими візерунками. Наш каталог фонів для фотозйомки містить безліч зображень з різдвяної і новорічної тематикою.

Яку фотозону вибрати на День Закоханих та 8 березня

  День Святого Валентина та 8 березня асоціюється з любов'ю і романтикою. Тому на це свято можна замовити бренд-Волл прикрашений квітами, серцями і іншими романтичними атрибутами.
Вибрати фотозону на 8 березня можна з квітами, блискітками або просто красивою вітальним написом.

Який святковий банер для фотозйомки купити на Хелловін

  На Хелловін - це позитивний і містичне свято. У цей день люди влаштовують костюмоване розвага. Тому фотозона повинна виглядати чарівною, але при цьому повинна дарувати гарний настрій. Для цих цілей можна замовити банер для фотозйомки на Хелловін можна з магічною атрибутикою. Наприклад, з гарбузами, привидами, чорними кішками або просто чорний полотно з павутинкою.

Замовити фотозону на свято в Україні

  Якщо ви хочете замовити святкову фотозону в Києві або Україні, досить просто оформити замовлення на нашому сайті. Ми приймаємо індивідуальні замовлення на фотозони. Ви можете вибрати зображення з нашого каталогу, або надати свою картинку. Просто заповніть форму замовлення!

Популярні питання і відповіді на них
Як вибрати фотозону на свято?
Основу фотозони становить банер для фотозйомки. Він повинен бути оформлений в темі свята, для якого вибирається.
Яка ціна фотозони на свято?
Ви можете скористатися нашим калькулятором, щоб розрахувати вартість вашого замовлення - Ціни і розрахунок вартості фотозон.
Для чого потрібна фотозона на свято?
Фотозона може стати приємним сюрпризом для компанії друзів або робочого колективу, а фотографії на її фоні подарують позитивні емоції.