Каталог Фотозон

Купити фотозони в Україні


  Фотозони - це тематичний фон для фотографування або публічних виступів на заходах. З її допомогою ви можете перенестися в казку, опинитися на вулицях Парижа, або обійняти свого улюбленого героя фільму. І все, що потрібно для цього - це просто вибрати банер для фотозйомки і зробити знімок на його тлі.
Без фотозони сьогодні не обходиться жодне велике захід. Фотозони - це можливість отримати гарні і надихаючі фотографії без зайвих зусиль. Якщо ви хочете порадувати своїх гостей під час евента - можете замовити фони для фотосесії на різні теми і організувати масштабну фотозону з різними локаціями. Гості обов'язково оцінять, особливо - будуть раді діти.
На нашому сайті ви можете замовити фотозони. Компанія «Еко Фабрика» займається інтер'єрним фотодруком. У нашому каталозі ви зможете вибрати фони для фотосесії для різних випадків.

Чому варто купити банер для фотозйомки

Красиві знімки

Фотозони - незамінний інструмент для фотостудії. Гарний фотофон задає атмосферу на фотографіях, допомагає організувати правильне освітлення і приховати непотрібні елементи обстановки. Тому фотозони - це гарантія того, що в кадрі буде відсутній сторонні люди.

Ефективна реклама

Фотозони - це ефективний інструмент реклами, який привертає до себе увагу не тільки відвідувачів, але і преси. На заходах фотозони часто використовують не тільки для фотозйомки, а й для проведення інтерв'ю. Це хороша можливість для компанії ненав'язливо заявити про себе.

Пасивний заробіток

Фотозони може стати інструментом пасивного заробітку на різних заходах. Конструкція фотозони проста в установці і її можна використовувати багато разів. Тому замовити фотозону можна просто для того, щоб здавати її в оренду.

Для яких сфер можна замовити фотозону?

  Сфера застосування фотозон дуже обширна, від сімейних свят до міжнародних заходів та вуличної реклами. Банери для фотозйомки виготовляють з щільних матеріалів, таких як вініл. Тому організувати фотозону можна навіть під відкритим повітрям.
Рішення купити банер для фотозйомки на сімейне свято може стати приємним сюрпризом для гостей. У нашому каталозі ви можете вибрати фотозони для будь-якого випадку.
Для корпоративних заходів нашому сайті передбачена можливість замовити бренд Волл або прес волл з корпоративною символікою.

Яку вибрати фотозону для заходу

  Вибір фотозони залежить від виду заходу та конструкції. Фотозони розрізняються по виду і конструкцій:
Фотофон - це великий стенд на якому закріплений фон для фотосесії. Банер кріпиться на металеву конструкцію. Іноді фотофон кріплять прямо на стіну.
Стандартні розміри фотофон 2х2м або 3х2м. При необхідності можна замовити банер для фотозйомки нестандартної форми і розміру.
Наприклад, у вигляді фігурних декорацій. Конструкція фотозони може бути прикрашена додатковим декором, таким як повітряні кулі або квіти. Якщо вам потрібен банер для фотозйомки на свято, то тематичний фотофон - це ідеальний вибір.

Куди можна купити бренд Волл

  Бренд Волл - це жорстка каркасна конструкція з банером, на якому зображена корпоративна символіка: логотип, контактні дані та інші рекламні матеріали. Тому купити бренд Волл можна для виставок, корпоративних заходів або просто вуличної реклами.
Нерідко бренд Волл встановлюють в офісах як частина інтер'єру. Для таких цілей можна вибрати бренд Волл на всю стіну. У нашому інтернет-магазині ви можете замовити бренд Волл потрібних вам розмірів.

Як вибрати і купити прес волл

  Прес Волл - це мобільна конструкція, покликана організувати гарний фон для проведення публічних виступів. Головне завдання такої конструкції служити фоном для великої групи людей, тому його розміри можуть досягати 3 × 6м.
Ви можете купити прес Волл для проведення виїзних заходів, таких як міжнародні форуми і конференції.
Основу прес Волл становить розбірна рамна конструкція, завдяки чому таку фотозону легко збирати і перевозити. Банер для прес Волл може містити інформацію про організаторів і спонсорів заходу. Ви можете вибрати прес волл з банерній тканині, вінілу або пластику.

Як вибрати банер для фотозйомки

 При виборі фотозони, потрібно враховувати кілька факторів:
- розмір приміщення;
- формат заходу;
- особливості конструкції і матеріалів.
Основними параметрами є розмір приміщення і характер заходу. Для святкових і розважальних заходів можна замовити фони для фотосесії з красивими видами. Якщо захід носить діловий характер, можна замовити прес Волл або бренд Волл.
При організації сімейного торжества можна вибрати фотофон стандартних розмірів 2 × 2 м. У просторих банкетних залах допустимо використання масштабних конструкцій. Можна вибрати готову фотозону з нашого каталогу, або замовити банер для фотозйомки з індивідуальним зображенням. 
На презентаціях і виставках розмір фотозони може бути обмежений простором, яке виділяють організатори заходу. Для таких цілей підходить мобільний бренд Волл нестандартних розмірів з вініловим або тканинним банером.

Як замовити банер для фотозйомки в Україні

Що замовити фотозону, бренд Волл або прес Волл, ви можете досить вибрати в каталозі зображення і заповнити форму. Якщо у вас є питання по замовленню, наші менеджери допоможуть відповісти на них. Звертайтеся!