Відгуки про магазин Еко Фабрика

ecofabrica.com.ua

Александра
Здравствуйте! Вот такая у нас получилась фотозона. Уверена, что праздник будет таким же ярким!! Спасибо огромное за оперативность и за качество!
Изображение отзыва
Добрый день! Большое спасибо за отзыв! Смотрится супер!

ecofabrica.com.ua

Юлія
Всім сподобалась, дякуємо!
Изображение отзыва
Доброго дня! Дякуємо)

ecofabrica.com.ua

Валентина
Дякумо! Дуже сподобалась ваша фотозонка, всі в захваті)
Изображение отзыва
Доброго дня! Дякуємо!

ecofabrica.com.ua

Светлана
Качество на высоте!
Изображение отзыва
Добрый! Спасибо)

ecofabrica.com.ua

Василь
Дякуємо! Фотозона супер)
Изображение отзыва
Доброго дня! Дякуємо)

ecofabrica.com.ua

Юлия
Спасибо Вам огромное! Фотозона просто супер!!!
Изображение отзыва
Добрый день! Спасибо за отзыв))

ecofabrica.com.ua

Анна
Фотозона просто КЛАС! Говорить вам іменинник Макс. Всі рідні, родичі, кума, Дуже дякуєм сповна. Будемо рекомендувати вас усім!
Изображение отзыва
Дякуємо!!

ecofabrica.com.ua

Тетяна
Доброго дня! Дякую, гарних продажів! Буду рекомендувати вас друзям)
Изображение отзыва
Доброго дня! Дякуємо!
Показать еще отзывы!

Показано 1 - 8 из 269 відгуків на сторінці 1

Сторка відгуків про компанію Еко Фабрика

 

  На цій сторінці ви знайдете відгуки про інтернет-магазині «Еко Фабрика». Ваші відгуки вкрай важливі як для нас, так і для наших клієнтів.

Чому важливі відгуки про продукцію «Еко Фабрика»

  Фабрика друку «Еко Фабрика» - провідний виробник широкоформатного друкованої продукції. Ми постійно розширюємо наш асортимент і ваші відгуки допомагають нам зрозуміти, як саме можна розширити наш асортимент, щоб ви легко могли замовити бренд-Волл або іншу продукцію, навіть не маючи спеціальних знань. Тому відгуки покупців допомагають нам підтримувати зворотний зв'язок з потенційними клієнтами.
У цьому розділі представлені:
- відгуки про фотозони;
- відгуки про фотофон;
- відгуки про фотопаркани;
- відгуки про ростові фігури;
- відгуки про конструкції;
- відгуки про якість обслуговування і інші нюанси.

Відгуки про компанію як свідчення надійності

  У будь-якому бізнесі важлива репутація і забезпечити її можуть тільки відгуки клієнтів. Справа в тому, що відкликання є доказом того, що компанія сумлінно виконує свої обов'язки.
Дослідження, в якому взяли участь 11000 покупців інтернет-магазинів, показало, що в 77% респондентів перед покупкою читає відгуки про товари, а 60% - порівнює одні й ті ж товари в різних інтернет-магазинах. Найчастіше, саме відгуки про товар стають вирішальним аргументом на користь покупки.
Існують навіть тематичні сайти-агрегатори відгуків, на яких можна прочитати чесні відгуки про інтернет-магазині. На таких сайтах є відгуки про магазин Еко Фабрика. Ми їх теж регулярно читаємо і на підставі таких відгуків покращуємо свій сервіс.
За даними досліджень, один негативний відгук здатний знизити довіру до інтернет-магазину на 22%, а після декількох відгуків компанія ризикує втратити довіру клієнтів. Таким чином, відгуки стимулюють компанію підтримувати якість і асортимент продукції на гідному рівні.

Відгуки про компанію - допомога покупцеві

  Інтернет-магазини поступово займають лідируючі позиції на ринку. Однак в дистанційних продажах є і один невеликий недолік - можливість побачити товар вживу, помацати його руками, оцінити якість. Навіть самі вичерпні описи часом не дають тієї точності, яку може передати один погляд на продукцію.
У цьому випадку допомагають відгуки покупців. Особливо інформативні відгуки з фотографіями, на яких потенційні покупці можуть побачити фотозоні, ростові фігури або фотозабор в реальних умовах, а не на студійних фотографіях.
Відгуки про компанію служать відображенням якості її продукції та сервісу. Через відгуки ми можемо дізнатися, що вам сподобалося, а що - ні. Таким чином, ви допомагаєте покращувати якість нашого обслуговування.

Відгуки про магазин Еко Фабрика

  На цій сторінці ви можете залишити розгорнутий відгук про нашу продукцію. Чесно описати її переваги і недоліки. Наша команда докладе зусиль, щоб усунути ці проблеми. Ми прагнемо розвивати наш сервіс.
Крім того, відгуки можуть допомогти вибрати, якщо ви не впевнені зробити. Наприклад, ви можете дізнатися, які найпопулярніші фотозоні на День Народження, Різдво чи якийсь фотофон замовити для дитячого свята. Адже навіть всередині однієї категорії товарів одні зображення можуть бути більш популярні, а інші - менш популярні. Докладні відгуки покупців формують рейтинг товарів.
Тому не соромтеся залишати ваші відгуки! Тим самим ви нам допомагаєте!