Купити фотозону в Слов'янську

 

  Вам потрібно купити фотозону в Слов'янську? Це можна зробити прямо на цій сторінці. Ми приймаємо індивідуальні замовлення на виготовлення фотозон, фотосіток  і іншої друкованої продукції з доставкою в Слов'янськ.

Чому саме Eco Fabrica

  Три наших конкурентних переваги: ​​якість, зручність і оперативність. Ми є найбільшим постачальником фотопродукції на основі екологічної друку. Це забезпечує нашій продукції підвищену міцність і високу надійність.

  При цьому терміни виготовлення замовлення складають всього один день. Всю продукцію ми надійно пакуємо. Вартість замовлень ви можете контролювати за допомогою нашого онлайн-калькулятора.

Як купити фотозони в Слов'янську

  Щоб купити фотозону з доставкою в Слов'янськ, достатньо оформити замовлення прямо на цій сторінці. У нашому каталозі зібрана колекція фотозон на різні свята на Різдво, День Народження, Хрестини, весілля та інших. Якщо вам потрібно замовити фотозону на свято, просто виберіть зображення у відповідному каталозі та заповніть форму.

Як замовити бренд-волл в Слов'янськ

  Бренд-Волл з фірмовим логотипом виготовляються за індивідуальним замовленням. Щоб купити бренд-Волл в Слов'янську, просто зв'яжіться з нашим менеджером через меседжер або зателефонувавши по телефону. Контактні дані ви знайдете в розділі «Контакти».

Як купити фотосітку або банер для фото паркана в Слов'янську

  У нашому інтернет-магазині ви можете купити фотосітку або банер для альтанки з різних матеріалів. Щоб замовити сітку, досить вибрати матеріал і зображення. З технічними характеристиками наших матеріалів ви можете ознайомитися в розділі «Матеріали».

Скільки коштує доставка замовлення Слов'янськ

  Доставка замовлень в Слов'янськ оплачується окремо і залежить від тарифів оператора. Ми співпрацюємо з такими службами доставки як Гюнсел, Автолюкс і Нова Пошта. Упаковка не оплачується.

Як оплатити замовлення

  У нашій компанії діє зручна система оплати. Ви можете використовувати будь-який з наведених способів.

  • оплата готівкою кур'єру;
  • банківський переказ;
  • поштовий переказ.
  • оплата карткою Visa / Mastercard.

  Підібрати зображення можна в нашому каталозі.

 

"Нова Пошта" - Слов'янськ

  № Відділення  Адреса Графік роботи
 Відділення №1  вул. Центральна, 70  9.00 - 19.00
 Відділення №2  вул. Ярослава Мудрого, 12 9.00 - 19.00
 Відділення №3 пер. Глекова, 2а 9.00 - 19.00
 Відділення №4 пер. Парковий, 5 9.00 - 19.00
 Відділення №5 вул. Комяхова, 50 9.00 - 19.00
 Відділення №6  вул. Ярмарочна, 35 9.00 - 19.00
 Відділення №7 пл. Миру, 3 9.00 - 19.00
 Відділення №8 ул. Торська, 50    9.00 - 19.00

 

* Також ми можемо відправити в будь-яке інше відділення "Нової Пошти", в відділення "Гюнсел", "Ін тайм" і "Автолюкс". Уточнюйте інформацію у менеджера.