Доставка фотозон, ростових фігур, фотосіток, фотопарканів, декоративних перегородок в Україні

Доставка фотозон, ростових фігур та фотопарканів по Україні


  У нашому інтернет-магазині діє доставка замовлень по Україні. Ви можете замовити фотозони, фотофон або ростові фігури в будь-який регіон країни.
Наша компанія є безпосереднім виробником широкоформатної друкованої продукції. Тому у нас ви можете купити ростові фігури, фотофон або фотозони за нижчою вартістю, ніж від посередників.

Наші переваги:

- Оперативна доставка;
- Надійна упаковка;
- Гнучка система оплати.

Скільки займає доставка фотозони, фотосітки та ростових фігур по Україні

  Тривалість доставки залежить від місцезнаходження населеного пункту. Як правило, доставка фотозони здійснюється протягом 1-2 днів. Якщо вам потрібна термінова доставка фотозони по Україні. Наприклад, вам потрібно замовити фотозону на День Народження, можна скористатися послугами адресної доставки.

Коли краще замовити фотозону або ростовую фігуру в Україні

  Оскільки фотозони, як правило, замовляють на конкретні випадки. Оформляти замовлення на фотозону варто заздалегідь, оскільки кур'єрські служби перед святами можуть бути завантажені замовленнями. Наприклад, якщо вам потрібна фотозона на Новий Рік або Різдво, варто подбати про оформлення замовлення за 1-2 тижня до свята.
Однак навіть якщо вам потрібна доставка фотозони терміново, ми завжди йдемо назустріч клієнту і можемо передати замовлення будь-яким зручним йому способом.

Скільки здійснюється доставка фотозон, фотосіток та ростових фігур в Києві

  Якщо ви перебуваєте в Україні, ми можемо відправити замовлення за допомогою кур'єра в будь-який район міста. В цьому випадку отримати замовлення ви можете протягом одного дня. Якщо вам буде зручно, у нас можлива адресна доставка замовлень.

Доставка фотозон, фотофонів та ростових фігур по Україні

  Якщо ви проживаєте в одному з регіонів України, ми можемо відправити замовлення за допомогою однієї з поштових служб. Для доставки ми співпрацюємо з провідними операторами логістики, такими як Гюнсел, Нова Пошта, Автолюкс та іншими.

Доставка фотозон / фотофонів / ростових фігур в область

  Якщо вам потрібна доставка фотозони або фотофона в область, ми можемо передати замовлення за допомогою Укрпошти. Всі нюанси транспортування ви можете уточнити у менеджера.

Упаковка замовлень

  Всю продукцію ми пакуємо в жорсткі картонні тубуси, які забезпечують збереження конструкцій. Кожен тубус за розмірами відповідає конструкції. Упаковка фотозони і металевих конструкцій проводиться в розібраному вигляді. Для всіх елементів використовується своя упаковка.
Вартість упаковки включена в замовлення, тому нічого оплачувати додатково не потрібно.

Вартість доставки фотозон, фотофона та ростових фігур по Україні

  Вартість доставки оплачується окремо. Вона залежить від дальності регіонів і діючих тарифів оператора. Щоб уточнити, скільки буде коштувати доставка фотозони по Україні, досить зв'язатися з нашим оператором і уточнити тариф.

Як оплатити замовлення фотозони, фотофона або ростових фігур в Україні

  У нашому інтернет-магазині передбачена зручна система оплати замовлень:
- Накладений платіж;
- Банківський переказ;
- Оплата карткою.
Оплата готівкою зручна, коли ви використовуєте кур'єрську доставку. Наприклад, доставка в Києві здійснюється протягом одного дня. І ви можете розрахуватися за замовлення прямо вдома в будь-який зручний вам час.
Накладений платіж зручний тим, що ви можете оплатити замовлення після його отримання.
Оплата банківською картою дозволяє перевести гроші миттєво. До оплати приймаються картки Visa / Mastercard.
Банківський переказ займає один день
Ви можете вибрати будь-який зручний вам спосіб.