фотозони Для Школи в Києві на замовлення

Показано 1 - 11 из 31 товаров на сторінці 1

Купити фотозону для школи в Україні

 

  На цій сторінці ви можете замовити фотозону в школу. Зараз жодне престижний навчальний заклад не обходиться без власної атрибутики. І звичайно ж, в кожній школі обов'язково є місце, на тлі якого вважають за краще фотографуватися як учні, так і вчителі. Це може бути як тематична фотозона, присвячена до якогось свята, так і бренд-Волл зі шкільної символікою.

  Компанія «Еко Фабрика» спеціалізується на виготовленні широкоформатного фотодруку. Ми виготовляємо фотозони за індивідуальним замовленням. У нас ви можете замовити фотозону на будь-яку тему.

Яку фотозону вибрати для школи

  Вибір банерів для фотосесії в школу дуже широкий. Шкільне життя багата різними подіями. І у кожної дати є своя атрибутика і символи, для яких можна замовити фотозону. Наприклад, фотозона для випускного або останнього дзвоника, 1 вересня, День вчителя або Новий Рік - для таких дат можна вибрати різні фони для фотосесій.

Для яких випадків варто замовити банер для фотозйомки в школу

  Замовити фотозону в можна для таких випадків:

  • на шкільні свята;
  • на розважальні та освітні евенти;
  • на пам'ятні дати;
  • як інформаційний стенд.

Який банер для фотозйомки вибрати в школу

  Найпопулярніший вид шкільних фотозон - це банери для фотозйомки, які стоять в холі або актовому залі. Їх легко розбирати, монтувати а також зберігати.

  Конструкція таких банерів передбачає люверси, завдяки яким фон можна закріпити на металевій конструкції або прямо на стіні.

  Самі банери для фотозйомки завдяки люверсам можна багаторазово використовувати. Ви можете просто діставати відповідну фотозону і при зміні дат - легко згорнути її і зберігати до наступного року.

  Іноді фотозони прикрашають додатковим декором у вигляді куль або мініатюрних фігур. Сам вибір баннера залежить від місця його установки і мети використання.

Навіщо варто купити бренд-Волл в школу

  Бренд Волл - фотозона зі шкільної символікою. Це яскраве нагадування про шкільне життя, яке допоможе згадувати позитивні моменти. Крім цього, бренд-Волл може стати хорошим інформаційним інструментом, який підвищить престиж закладу на виїзних заходах.

  Наприклад, з кожним роком все більше навчальних закладів беруть участь в освітніх виставках, на яких йде презентація шкільних досягнень на змаганнях.

  Інформація, розміщена на шкільному прес-Волл може привернути увагу потенційних спонсорів для розвитку гуртків. У нашому інтернет-магазині ви можете замовити бренд-Волл з логотипом школи або області.

Який прес-Волл купити в школу для виїзних заходів

  Для виїзних заходів можна вибрати інформаційний прес Волл розміром 2 × 2 м. Банер таких розмірів можна розмістити в будь-якому виставковому павільйоні або крилі навчального закладу. На прес-Волл може розміщуватися інформація про школу і досягнення її учнів.

Який фон для фотосесій в школу вибрати для розважальних заходів

  На різних розважальних заходах шкільна фотозона може виступати в якості фону або сценічних декорацій при публічних виступах. Вибір прес-Волл залежить від місця установки банера.

  Якщо ви хочете просто організувати красиве місце, де школярі можуть фотографуватися, можна замовити банер для фотозйомки невеликих розмірів 2 × 2 м. У нашому каталозі представлено широкий вибір фотозон на такі шкільні теми як «Перший дзвінок», «Випускний» або «Новий Рік».

  Для групової фотозйомки і для публічних виступів необхідний великий банер, розміром від 3м. Якщо ви хочете використовувати фотофон як сценічну декорацію, можна замовити банер для фотозйомки розміром 3 × 6м.

Замовити фотозону в школу в Україні

  Якщо вам потрібно купити фотозону в школу в Києві і Україні, ви можете це зробити прямо на цій сторінці. У нашому інтернет-магазині діє доставка замовлень в усі регіони країни. Щоб замовити фотозону, просто оформите замовлення, вибравши вподобане зображення, використовуючи наш каталог фонів. Якщо ви хочете замовити шкільний бренд-Волл з корпоративною символікою, просто залиште заявку нашим менеджерам!

Популярні питання і відповіді на них
Яку вибрати фотозону для шкільного заходу?
Поради як вибрати яскраву фотозону на шкільне свято описані в нашій статті - Як вибрати фотозону для шкільного заходу.
Яку фотозону вибрати для випускного?
Наші фахівці описали нюанси при виборі фотозони на випускний в цій статті - Як вибрати фотозону на випускний.
Яка ціна фотозони на випускний?
Ви можете скористатися нашим калькулятором, щоб розрахувати вартість вашого замовлення - Ціни і розрахунок вартості фотозон.