Які фотозони підійдуть для шкільного заходу?

 

  Фотозони на шкільному заході підніме настрій і учням і вчителям.

  У цій статті ви дізнаєтеся:

  • яку фотозону вибрати для шкільного заходу;
  • на які моменти звертати увагу при виборі фотозони для шкільного заходу.
     

фотозони для школи кращі фото зони великий вибір в нашому інтернет магазині  Школа закінчується швидко, а шкільний фотоальбом - залишається на все життя. І стильна фотозона допоможе в створенні гарних знімків. Фотозони - це сучасний спосіб зробити шкільне захід незабутнім, адже з нею кожне свято буде унікальним.

3 аргументи на користь установки фотозони на шкільному заході

  1. Можливість порадувати дітей - фотозони - це не тільки красиво, але ще й весело. Діти приходять в захваті від можливості побувати у вигаданій країні або сфотографуватися на тлі світових пам'яток.
  2. Можливість отримати гарні знімки - фотозона створює гарний фон для фотографування та проведення заходів, прибирає зайві елементи шкільної обстановки і створює неймовірну атмосферу.
  3. Простота експлуатації - фотозону можна використовувати багаторазово. Конструкція фотон дозволяє їх легко встановлювати, перевозити і зберігати

Що потрібно враховувати, вибираючи фотофон на шкільний захід?

   При виборі фотозони на шкільне свято потрібно враховувати:

  • формат і тематику заходу;
  • вік учнів;
  • умови проведення фотозйомки.

 
фотозони в школу кращі фото зони великий вибір в нашому інтернет магазині  Тематика заходу допомагає вибрати зображення і колірну гамму для фотозони. Серед заходів можна виділити тематичні фотофон на перший і останній дзвоник, фотозони на прощання з початковою школою, а також на випускний. Для загальних свят фотозону можна встановити на 1 вересня, на День Вчителя, Новий рік і 1 травня.

Де встановити фотозону на шкільний захід?

  Від формату заходу також залежить і місце установки фотозон. Оскільки встановити фотозону можна всюди, вибір місця може залежати і від термінів установки.

 

  Наприклад, встановити святкову фотозону в шкільному холі можна на кілька тижнів, наприклад, на Новий рік чи Різдво. Установка фотозон в актовому залі можлива в двох варіантах у вільній стіни, якщо дозволяє місце, або прямо на сцені.

 

  Крім того, встановити фотозону на шкільні свята можна безпосередньо в зоні відпочинку школярів. У цьому випадку вони зможуть робити Селфі на перерві.

 

Який банер для фотозйомки вибрати на шкільний захід?

  Як правило, на шкільний захід замовляють стандартний прес-Волл розміром 2 × 2 м. Цього достатньо, щоб на його тлі розмістилася компанія учнів. Однак якщо планується групова фотозйомка, варто замовити банер для фотозйомки великих розмірів - 2 × 3 м.

 

  На тлі такого банера зможе розміститися весь клас. Крім того, банер таких розмірів можна використовувати як фон на сцені для шкільного заходу.

фотозони до навчального закладу кращі фото зони великий вибір в нашому інтернет магазині

Який банер для фотозйомки вибрати на шкільний захід

  Зображення на банері має відповідати темі шкільного заходу. Це може бути як просто красива картинка в честь свята, наприклад з новорічним привітанням, так і тематична напис з нагоди початку або закінчення школи.
 
  Іноді має сенс замовити індивідуальну класну фотозону, на якій будуть зображені всі однокласники або прізвища учнів. Індивідуальна фотозона на шкільний захід буде доречна на випускний і останній дзвінок.
 
  Ці нехитрі поради дозволять зробити шкільне свято по-справжньому незабутнім!
 
  Якщо у вас виникають питання щодо вибору фотозони, ви можете задавати їх на сторінці Facebook.