Купити фотозону в Полтаві

 

    Вам потрібно купити фотозону, фотофон, фотосітку і фотозпаркан в Полтаві? У можете замовити їх на цій сторінці. Магазин Еко Фабрика пропонує купити фото фони в Полтаві і Полтавській області (Горішні Плавні, Миргород, Решетилівка, Лубни, і інші міста). Нашу продукцію відрізняють висока якість, приголомшлива деталізація і широкий вибір зображень.

Як купити фотозони в Полтаві

    Купити фотозони в нашому інтернет-магазині можна всього в декілька кроків. Вам потрібно вибрати зображення і натиснути на кнопку оформлення замовлення. У формі, що з'явилася потрібно вказати розмір і додаткові параметри. Ми виробляєм фото фони фото паркани. Виготовлення замовлення займає 2 дні. Далі ми відправляємо замовлення на вказану адресу.

  Замовити фотозону або фотосітку в Полтаві і Полтавській області можна тут. Фабрика інтер'єрного декору Eco Fabrica є провідним виробником повнокольорової фотодруку в Україні. Ми приймаємо індивідуальні замовлення на виготовлення будь-інтер'єрної, рекламної та ландшафтної друкованої продукції.

  Оскільки компанія Eco Fabrica - безпосередній виробник продукції, у нас ви можете купити фотозону, банери на фотозабор недорого за рахунок відсутності додаткових націнок і посередників.

Як купити фотозони в Полтаві, Лубнах, Горішніх Плавнях, Миргороді

  Фотозони - це невід'ємний святковий атрибут розважальних заходів. У нашому банку зображень зібрана велика колекція фотозон для різних свят: на День Народження, Ювілей або корпоративну вечірку, дитячі фотозони для хлопчика і дівчинки, в школу і садок. Щоб купити фотозону, вам достатньо заповнити форму замовлення напроти потрібного зображення.

Як замовити бренд-Волл в Полтаві, Миргороді, Лубнах, Горішнє Плавнях

  Бренд-Волл або прес-Волл - це стенд з логотипом організації, який використовують на різних евент. Кожен бренд-Волл виготовляється окремо. Щоб купити бренд-Волл у нас, вам достатньо зв'язатися з нашими співробітниками по телефону або через меседжер, і надати корпоративний логотип.

Як купити фотосітку з доставкою в Полтаву, Лубни, Горішні Плавні, Миргород

  Фотосітка для паркана здатна перетворити будь-яке місце, будь це внутрішній двір або звичайний будівельний паркан. Наш каталог фотосіток містить широкий вибір зображень серед яких красиві види, міста, природа, тварини і 3д-фігури.

  Ви також можете замовити баннер для фото паркана з логотипом компанії. Для цього вам потрібно надати власне зображення.

Скільки коштує доставка фотозон, фотосіток в в Полтаві і Полтавську область

  Ми здійснюємо доставку замовлень в Полтаву і Полтавську область (Миргород, Лубни, Горішні Плавні). Вартість доставки залежить від населеного пункту і тарифів оператора.

  Ми співпрацюємо з провідними операторами логістики, такими як Нова Пошта, Автолюкс і Гюнсел.

Замовити фотозони в Полтаву / Горішні Плавні / Лубни.

    Наш інтернет-магазин доставляє замовлення за допомогою кур'єрських служб, таких як Гюнсел, Нова пошта, Автолюкс та інші. Розрахувати вартість замовлення можна виходячи з ваги фотозони і тарифів оператора. До оплати наш інтернет-магазин приймає готівку, банківські перекази і оплату платіжними картами Visa / Mastercard.

    Ви можете ознайомитися з матеріалами фото зон і фото парканів.
    Для того щоб дізнатися орієнтовну вартість виготовлення фотозон скористайтеся онлайн-калькулятором на нашому сайті.

    Великий вибір фотозон в нашому каталозі.

Як оплатити замовлення

  Оплата замовлень здійснюється такими способами:

  • поштовим або банківським переказом;
  • банківською картою Visa / Mastercard;
  • готівкою кур'єру.

"Нова Пошта" - Полтава

  № ВІДДІЛЕННЯ  АДРЕСА ГРАФІК РОБОТИ
 Відділення №1 вул. Ветеринарна, 22     8.00 - 22.00
 Відділення №2 вул. Ковпака, 26 8.00 - 20.00
 Відділення №3  вул. Лідова, 13 8.00 - 20.00
 Відділення №4 вул. Панянка, 75а 9.00 - 20.00
 Відділення №5 вул. Соборності, 71 9.00 - 20.00
 Відділення №6  вул. Івана Мазепи, 12/8 9.00 - 20.00
 Відділення №7 вул. Маршала Бірюзова, 43 а 9.00 - 20.00
 Відділення №8 вул. Чураївні, 2 в    9.00 - 20.00
 Відділення №9 вул. Гоголя, 20 9.00 - 20.00
 Відділення№10  вул. Європейська, 53 9.00 - 20.00

 

* Також ми можемо відправити в будь-яке інше відділення "Нової Пошти", в відділення "Гюнсел", "Ін тайм" і "Автолюкс". Уточнюйте інформацію у менеджера.