Ціни і розрахунок вартості Фотозон

Рассчет стоимости Фотообоев с вашей конфигурацией успешно отправлен, ожидайте звонка от нашего сотрудника!

2099-12-31
500.00
грн.

Виготовляємо круглі фотозони за ціною квадратних! Можливе виготовлення банерів за вашими розмірами, вартість уточнюйте у наших менеджерів.

Онлайн калькулятор вартості фотозон та фотофонів


  На цій сторінці представлений наш калькулятор фотозон, який допоможе вам розрахувати вартість замовлення.

Для чого потрібен калькулятор фотозон

  Калькулятор фотозон незамінний в тих випадках, коли вам потрібно грамотно розпоряджатися бюджетом. З його допомогою ви можете контролювати витрати на фотозону і не переплачувати.

Від чого залежить ціна фотозони

  На вартість фотозони впливає три фактори:
- розмір фотозони;
- наявність люверсов;
- наявність конструкції.
Найголовніший чинник - це розмір фотозони, оскільки від нього залежить витрата матеріалу і комплектація. Всі фотозони виготовляються з якісної банерній тканині. Зображення ніяк не впливає на вартість фотозони.

  Наш калькулятор фотозони містить всі розміри фотозони, які можна купити в нашому інтернет-магазині.
У нас ви можете замовити фотозони з такими розмірами:
2 × 1,5 м
2 × 2 м
2,5 × 2 м
3 × 2,5 м
3 × 3 м
Варто зазначити, що ми виготовляємо фотозони та конструкції будь-яких розмірів, вартість для індивідуального розміру вам підкаже менеджер.

Яка повинна бути комплектація фотозони

  На вартість бренд-Волл впливає його комплектація. До фотозони можуть додаватися люверси і металева конструкція для кріплення. Бренд-Волл кріпиться до різних поверхонь за допомогою шнура, який простягається через люверси або пластиковими стяжками.
Люверси - це металеві кільця для кріплення бренд Волла. Кількість люверсів залежить від розміру фотозони. У нас ви можете купити бренд-Волл з люверсами або без них.

Яку замовити металеву конструкцію для фотозони

  До Прес-Волла може додаватися металева конструкція для кріплення. Конструкція для кріплення виготовляється рівно за розмірами прес-Волл. Щоб купити прес-Волл з металевою конструкцією або люверсами, досить просто відзначити в формі замовлення спеціальні галочки.

 Як вибрати та купити фотозону правильного розміру

  Щоб купити фотозону на свято, потрібно правильно оцінювати кількість людей і розміри приміщення. Якщо вам потрібна фотозона на День Народження або дитяче свято в невеликій компанії, який буде проходити вдома, можна замовити бренд-Волл стандартного розміру 2 × 2 м. Фотозона з такими розмірами легко впишеться в міську квартиру. Такий бренд-Волл навіть можна закріпити на звичайній стіні.
Важливо пам'ятати, чим більше людей буде на фотосесії - тим більше повинні бути розміри фотозони, оскільки на тлі бренд-Волла повинні розміститися всі.
Якщо вам потрібно купити фотозону на ювілей або свято в кафе, можна замовити бренд-Волл розміром 2 × 3 м. Фотозона таких розмірів можна розмістити в банкетному залі або вільному місці.
На заходи в дитячий садок або в школу варто купити бренд-Волл розмірів 3 × 2,5 м або 3 × 3м. На тлі такого банера можна розмістити велику групу людей. Наприклад, зробити загальну фотографію класну фотографію. Крім того, такий банер для фотозйомки можна використовувати в якості сценічних декорацій на свято.

Як розрахувати вартість фотозони

  Щоб розрахувати вартість замовлення, досить вказати в калькуляторі потрібний розмір банера, і відзначити наявність люверсов і металевої конструкції. Упаковка не оплачується, оскільки вона включена у вартість замовлення.
Варто враховувати, що ціна бренд-Волл не враховує вартість доставки. Доставка оплачується окремо і залежить безпосередньо від регіону і тарифів транспортного оператора.