фотозони Для Магазину в Києві на замовлення

Показано 1 - 11 из 97 товаров на сторінці 1

Фотозона в магазині - унікальна зона для яскравих фото

 

  Установка фотозони в магазині - ненав'язливий, але дуже ефективний рекламний хід, здатний залучити нових відвідувачів. Не знаєте як виділити свій магазин на тлі конкурентів? У цьому допоможе фото зона! Цим прийомом користуються представники великих торгових мереж.

3 причини, чому потрібна фотозона в магазин

  Фотофон дозволяє вирішити відразу кілька завдань:

  1. зробити торгову точку унікальною;
  2. забезпечити наочну демонстрацію товару;
  3. забезпечити додаткову рекламу.

  Інсталяцію може доповнити сезонний товар. Люди приходять в магазин не тільки за покупками, а й за настроєм. Цій темі присвячений не один десяток досліджень. Красива фотозона в тц забезпечує цей настрій і підвищує лояльність відвідувачів до бренду!
Дуже доречна буде фотозона на відкриття магазину. Перше враження - найсильніше. Нехай його створить барвиста фотозоні! Красиві фотографії допоможуть розповісти про нове місце.

Для яких випадків підійде фотозона в тц

  • для сезонних розпродажів - наприклад, в сезон відпусток або городніх робіт;
  • для проведення рекламних акцій - для демонстрації гарячих пропозицій;
  • для презентації нової продукції - в ролі рекламного стенду;
  • на свята - для підняття настрою.
  • на відкриття торгової точки.

Якою має бути фотозона для магазину одягу

  У магазині одягу фото зона відіграє надзвичайно важливу роль. Покупці під час примірки часто роблять фотографії і просять своїх друзів оцінити результат. Гарний фотофон в таких випадках дозволяє вбити відразу двох зайців: стимулює відвідувача зробити покупку і підігріває інтерес аудиторії до магазину. Тому фото зона в бутик повинна бути стильною і яскравою. Багато модні блогери спеціально розшукують атмосферні місця для фотозйомки. Чому б цей прийом не використовувати для реклами свого бренду?
Для таких цілей підходять зображення, оформлені в корпоративному стилі. Наприклад, в супермаркет дитячого одягу можна встановити фотозону із зображенням популярних героїв мультфільмів, а для жіночого бутика - підійде фотофон із зображенням світових визначних пам'яток, квітів або красивих написів.

Яку фотозону вибрати в супермаркет

  У торговий центр люди ходять всією сім'єю, тому фотозона для супермаркету повинна бути цікава всім. Створення гарного фотоуголка - це ціле окреме мистецтво. Як правило, фотофон в ТРЦ зазвичай прикрашають додатковим декором. Наприклад, святкова фото зона на Новий Рік може бути прикрашена подарунками або справжніми іграшками.
Вибір місця для установки фотозони залежить від інтенсивності потоку людей. Зазвичай фотозону встановлюють в найбільш людних місцях біля входу тц або безпосередньо поруч з вітриною, на якій знаходяться продукти. Для цієї мети можна виділити окремий демонстраційний кут, де крім самого банера фотозони, будуть встановлені додаткові декорації.

Де купити фотозону в магазин

  Купити фотозону можна в нашому інтернет-магазині. У нас можна як використовувати готове зображення або замовити фотозону зі своєю картинкою.
У нас діє доставка в Києві, в Одесі, в Харкові в Дніпрі. Тому ви можете оформити замовлення в будь-яку точку країни.
  У нашому каталозі зображень доступні варіанти на самі різні випадки. Щоб оформити замовлення на фотозону, досить вибрати зображення які сподобалися, та вказати параметри друку.
На нашому сайті є система візуалізації, які дозволяє побачити, як буде виглядати фотозона в інтер'єрі магазину.
  Ми можемо виготовити фотозону на замовлення з готовим зображенням з нашого каталогу, або з вашої картинкою.
  Якщо у вас виникають питання, дзвоніть або пишіть нам!

Популярні питання і відповіді на них
Як вибрати фотозону в магазин?
У нашій статті ми розповіли, чому фотозони в магазин так популярні і відповіли на питання, як вибрати магазинну фотозону - Фотозона в магазин - тренд в залученні нових відвідувачів.
Які є матеріали і кріплення фотозон?
Дізнатися про матеріали фотозон і варіантах конструкцій можна на сторінці нашого сайту - Матеріали фотозон.
Яка ціна фотозони в магазин?
Ви можете скористатися нашим калькулятором, щоб розрахувати вартість вашого замовлення - Ціни і розрахунок вартості фотозон.