Фотозона для магазину - тренд в залученні нових відвідувачів

 

  Фотозона для магазину - ефективний спосіб залучити нових відвідувачів. У цій статті ви дізнаєтеся:

  • як фотозона може забезпечити ефективну рекламу магазину;
  • для яких випадків можна використовувати фотозони в магазині;
  • як вибрати і де можна встановити фотозону в магазині.
     

фотозона для магазину кращі фото зони великий вибір в нашому інтернет магазині  У великих містах магазини зустрічаються на кожному кроці. Причому в них може бути один і той же асортимент. Особливо це характерно для великих торгових мереж. Тому маркетологи використовують різні підходи залучення нових відвідувачів.

 

  Один з таких підходів - установка фотозони. Гарний фон для фотографування дозволяє виділити магазин з низки однакових торгових центрів.

Фотозона в магазині - похід за хорошим настроєм!

  Маркетингові дослідження свідчать, що фотозона може забезпечити приплив нових відвідувачів в десятки разів і підняти продажі в сотні відсотків. На допомогу приходять соціальні мережі. Люди приходять в магазини і торгові центри не тільки за покупками, а й за хорошим настроєм.

 

  На Заході навіть існує поняття «шопінг-терапія», що означає похід по магазинах в пригніченому настрої спеціально, щоб поліпшити стан. Однак підвищити настрій можуть не тільки покупки, але і красиві фотографії! Саме в цьому і може допомогти красива фотозона в магазині.

Атмосферна реклама за допомогою фотозони

фотозона в магазин кращі фото зони великий вибір в нашому інтернет магазині  Яскраві і атмосферні фотографії в соціальних мережах піднімають не тільки настрій, але і продажу! Адже фотографії в таких соціальних мережах як Facebook і Instagram набирають тисячі лайків. Таким чином, користувачі самі забезпечують магазину рекламу.

Як можна використовувати фотозону в магазині?

  Використовувати фотозони в магазині можна по-різному:

  • як фон для фотографування;
  • як вуличний стенд;
  • як прикраса для вітрини.

 
  Для різних випадків використовуються різні фотозони. Встановити фотозону в магазині в якості фону для знімків можна як на свята, так і просто так. Наприклад, великі мережі магазинів регулярно проводять різні акції, приурочені до незначних дат.

 

  В цьому випадку фотозона може виступити як ілюстрація для акції. Наприклад, в магазині проводиться акція сезонних розпродажів. У цьому випадку має сенс встановити фотозону, в якій задіяні товари, на які надаються знижки. Наприклад, якщо знижки поширюються на рибальські товари, то на фотозоні може бути зображена рибалка. Період використання такої фотозони може бути досить тривалим.

Яку фотозону можна встановити в магазині

  Встановити фотозону на свято можна з використанням атрибутики цього торжества. Наприклад, фотозона на Новий Рік може відображати символ цього року. На День Святого Валентина можна встановити фотозону з сердечками, а на Хелловін - використовувати фотофон з кажанами або черепами.фотозона магазинна кращі фото зони великий вибір в нашому інтернет магазині
 
  Використовувати фотозону як вуличний стенд можна на період проведення різних акцій, якщо дозволяє територія навколо магазину. На щастя, фотозони легко розбираються, тому змінити розташування вуличного стенду можна в будь-який час. В цьому випадку фотозона служить як інформаційний вказати і забезпечує приплив відвідувачів безпосередньо з вулиці.
 
  Фотозони в якості прикраси для вітрини виступає гарним фоном для манекенів. Цей прийом ефективний для невеликих магазинів одягу та косметики.

  Фотозона - ефективний маркетинговий хід, який допомагає зробити магазин унікальним, і не схожим на інші.

  Якщо у вас виникають питання щодо використання фотозони, ви можете задати їх нашим менеджерам.