Друк на полотні по фото

Заказ Фотохолста с вашей конфигурацией успешно отправлен, ожидайте звонка от нашего сотрудника!

Виберіть розмір, см
Виберіть спосіб друку
Додаткові параметри
Ваші контактні дані
Ціна 225 грн

Вартість не залежить від горизонтального або вертикального розташування фотопортрета. Виготовляємо будь-які розміри, вартість можна уточнити у менеджера. Еко-друк замінює покриття лаком.

Фотопортрети та картини на полотні


друк фото на полотні в магазині екофабріка  Стрімкий, безупинно рух вперед - це життя кожного з нас. Смартфони і професійні фотоапарати допомагають закарбувати найкращі, зворушливі моменти, закидаючи кожен кадр в хмарне сховище або галерею на телефоні. Якщо є бажання перенести знімки на щось більш надійне, для споглядання кожен день, фото та картини на полотні стане кращим варіантом. Сімейний відпочинок, ювілеї, весілля, новорічні свята або народження маленького чуда, перенесені на масштабні полотна, здатні не тільки оживити будь-який простір, але і художнім способом оновити кімнату будинку.

Як зберегти спогади за допомогою фотографії на полотні?

  Друк зображень на полотні передбачає перенесення зображення за допомогою професійного струменевого принтера. Фахівці, які виконують роботу, розуміють, що такі картини допомагають зберегти спогади, тому відповідально і уважно підходять до кожного технологічного етапу створення готового виробу.
фото портрети на полотні від магазина ФотодекорСтруктура полотна вельми специфічна. Вона дозволяє перетворити звичайне фото на справжній витвір мистецтва. На відміну від звичного перенесення зображення на папір, щільні полотна не потребують додаткового захисту від негативного впливу зовнішнього середовища. Вся справа в тому, що грамотно підібрані чорнило гарантують довговічність, барвистість і контрастність на багато десятиліть.
  Друк на полотні допоможе перетворити зернисті або не зовсім чіткі знімки зі смартфона або «вивуджені» з соціальних мереж. Деякі моменти не можна зберігати виключно в цифровому варіанті і вже тим більше в ненадійною пам'яті. Технологія перенесення допоможе згладити всі недоліки і нерівності, довівши фотокартку до досконалості.

Чому фотографія на полотні завжди буде в моді?

  Фото та картина на полотні в допоможе не тільки прикрасити інтер'єр. Це швидше спосіб висловити власну індивідуальність, характер, наповнити кімнату теплими спогадами, затишком, радістю і щастям. При цьому, подібні полотна мають цілу низку додаткових переваг, завдяки чому не втрачають свою актуальність протягом багатьох років.
друк фото на холсті в магазині екофабріка  До основних з плюсів можна віднести:

 • довговічність - якісний відбиток прослужить прикрасою будинку не один десяток років,
 • естетичність - в залежності від дизайну і стилю приміщення, фотопортрети на полотні можуть стати самостійною прикрасою стіни або вдалим доповненням до загальної декоративної зоні,
 • можливість самостійного вибору сюжету - нанести можна будь-який портрет, сюжет, постановку. Все залежить від Ваших побажань і уподобань,
 • стиль і ефект - фотографія не просто переноситься на полотно. Це складний процес, який обов'язково передбачає організацію підготовчих робіт, наслідком яких стає більш глибоке, об'ємне зображення.

  Кінцевим результатом стає унікальний виріб, що викликає масу позитивних емоцій при кожному погляді на фото на полотні. Поодинокі картини або цілі галерейні інсталяції - кожен вибирає сам, адже розмір, сюжети і кількість може бути обмежене лише фантазією і розмірами стіни кімнати.

Ваше фото на полотні

  Вибір фото, яке реалізує друк на полотні суто індивідуальний. На сімейній раді або самостійно проаналізувавши архів знімків, можна підібрати найбільш цікаві, яскраві моменти з життя. Один або відразу кілька варіантів, які впишуться в інтер'єр і здатні викликати найтепліші, ніжні і трепетні почуття.
Найчастіше сюжетами стають:

 • романтичні мотиви - побачення, весілля, річниця спільного життя, медовий місяць або любовна історія,
 • сімейні сюжети - аматорські або професійні фотосесії з батьками, сімейні торжества, очікування поповнення
 • дитячі - виписка з пологового будинку, хрещення, перший день народження, ранки, випускний з саду або початкової школи
 • друк на полотні портретів окремих членів сім'ї - в цьому випадку варіанти практично невичерпні, оскільки в житті улюблених людей відбувається досить важливих подій, які є приводом для гордості, радості, розчулення.
 • ви також можете замовити друк модульних картин.

  Друк фото на полотні недорого має на увазі не тільки перенесення зображення на полотно, але і якісне оформлення вироби. Естетика і презентабельність зовнішнього вигляду повинні бути на високому рівні.

Оформлення фото на полотні - натяжка на підрамник

  Натяжки на підрамник - етап, що вимагає особливої ​​уваги і професіоналізму від виконавців. Якщо мова йде про фотодруку, відбитки найчастіше натягують на підрамник галерейним способом. Подібний варіант має на увазі візит зображення на торці рамки.   Додаткового декоративного елемента у вигляді рами не передбачає. Вішається на стіну саме в такому готовому вигляді.
Галерейна натяжка фото на полотніГалерейна натяжка фото на полотні відмінно справляється із завданням акценту на сучасному стилі інтер'єру. За допомогою галерейного натяжки допустимо оформляти не тільки поодинокі фотороботи, а й триптихи, панно, лінійку фото на полотні. Для того, щоб не втрачати дорогоцінні ділянки зображення (з'їдаються торцями), фахівці обробляють оригінал, дублюючи смужки в 2-3см по кожному краю. Подібна додаткова робота не забирає багато часу і гарантує чудовий результат.

Де замовити фото на полотні недорого?

  Наша компанія пропонує замовити полотно з фото в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі та по всій Україні. У нас:

 1. адекватні ціни
 2. доставка по всій країні
 3. оперативне виконання замовлення
 4. якісна фотодрук за допомогою професійного обладнання
 5. персональний підхід до кожного клієнта.

  Крім цього, пропонуємо послуги дизайнера. У Вашому повному розпорядженні творча і креативна натура співробітника по дизайну, для створення дивовижних композицій в фотошоп. Ми допоможемо з розробкою сюжету, модульної розбивкою вихідного зразка, створенням фотоколлажа. Кожна дія дизайнера узгоджується з замовником. Мотив, колірна гамма, загальний стиль - при виборі будь-якого з цих параметрів рекомендуємо враховувати не тільки особисті переваги, але і загальний стиль інтер'єру кімнати, в яку планується повісити шедевр. Це допоможе створити ідеальний тандем декоративних елементів.

Ціна друку фото та картин на полотні

  Ціна друку картин на полотні залежить від багатьох факторів. Розмір, допомога дизайнера, кількість елементів, обсяги майбутньої роботи. Тому, в процесі оформлення замовлення ми обговорюємо всі нюанси майбутньої співпраці. Для того, щоб отримати консультацію або домовитися про умови виконання заявки, просимо телефонувати нам за вказаними в контактній інформації телефонами.