Фотосітки Для Бассейну купити на замовлення в Києві та Україні

Показано 1 - 11 из 22 товаров на сторінці 1

Фотосітка для басейну оригінальне рішення


  Фотозабор для басейну - свіжа ідея в світі ландшафтного дизайну. Така сітка може перетворити звичайний двір на оригінальний простір, перенести вас на пляж або до чарівного водоспаду. Якщо ви не знаєте, як прикрасити свій басейн - це можна зробити за допомогою фотопаркану.
  Ви можете вирішити відразу кілька проблем: прикрасити басейн і подбати про безпеку. Красива фото сітка для басейну може захистити від сторонніх очей і забезпечити чистоту у дворі.

Що може фото забор в басейн

  Можливості оформлення басейну за допомогою фотосеткі дуже високі:
- можливість візуальної корекції простору - фотосітка здатна створювати додатковий простір;
- стилізація простору - зображення на фотосітці здатне відтворити конкретну сцену або епоху;
- створення комфортного середовища - полотно банера забезпечує в басейні комфортний мікроклімат.
Зупинимося на кожному пункті детальніше. На фотосітку може бути нанесено будь-яке зображення. Тому вона відкриває величезний простір для дизайнерських експериментів, від простої природи до створення 3-картинок. Застосовується фотозабор для облицювання басейну, по периметру чаші. Цей прийом дуже ефективний для стилізації, якщо ви хочете відтворити повноцінну картину.
  Особливо цікаво виглядає декоративне оформлення басейну з панорамними зображеннями. При такому підході вода в басейні може створити ілюзію реальності картинки на полотні.
  Панорамні зображення на фотосітці візуально розширюють простір у дворі, тому може скластися відчуття, що це дійсно справжній океан або озеро. Тому, навіть якщо у вас зовсім невеликий басейн, за допомогою фотопаркану, він візуально стане більше. Наприклад, фотосітка з видом на відкрите море або лісової водоспад дозволить зануритися в цю атмосферу.
  Якщо ви хочете відтворити у дворі атмосферу середньовічного інтер'єру, можна використовувати фотозабор з фотографією середземноморського курорту або корабля. Оригінально буде виглядати зображення космосу і 3Д-фігури. Однак такі види підходять для сучасних будівель.
  Крім того, фотосітка створює навколо басейну приємний мікроклімат за рахунок захисту від вітру і сонця. Фотосітку розміщують по периметру басейну, тому вона може створювати додаткову тінь і забезпечить прохолоду в спеку.
  Для виготовлення фотосітки використовується спеціальне баннерное полотно або банерна сітка, з особливою структурою плетіння. Завдяки цій схемі, матеріал має пористу текстуру і може служити тривалий час. Термін служби таких фотосеток може становити від 3 до 5 років.
  Зображення на фотосітку наноситься методом широкоформатного друку. Завдяки цій технології, фотосетка володіє хорошими технічними характеристиками і її зовнішній вигляд з часом не погіршується. Кольори на зображенні не втрачають своєї яскравості навіть при температурному режимі + 70 ° С. При цьому коштувати фотосітка для декору басейну буде недорого!
На ціну впливають матеріал і розмір полотна.

Де купити фотосітку для басейну

  У нашому інтернет-магазині ви можете купити фотосітку для басейну на замовлення. Ви можете вибрати зображення з нашого каталогу, або надасть свій варіант. Наш дизайнер допоможе адаптувати це зображення під потрібний формат. Вартість фото забору розраховується виходячи з розмірів та комплектації полотна.
  У нашому інтернет-магазині діє доставка в усі великі міста країни. Для оформлення замовлення просто напишіть нашому менеджеру!

Популярні питання і відповіді на них
Навіщо потрібна фотосітка для бассейну?
Панорамні зображення на фотосітці візуально розширять простір у дворі і допоможуть перетворити звичайний двір на оригінальний простір.
Які матеріали використовуються в фотосітках?
Дізнатися про матеріали фотосіток можна на сторінці нашого сайту - Матеріали фотосіток.
Яка вартість фотосіток для бассейну?
Розрахувати вартість фотосітки для бассейну можна скориставшись калькулятором на нашому сайті: - Ціни фотосіток.