Фотосітки Розширюючі простір купити на замовлення в Києві та Україні

Показано 1 - 11 из 20 товаров на сторінці 1

Фотосітки розширюючі простір


  Фотосітки розширюючі простір - унікальний матеріал, здатний творити з територією справжні метаморфози. Так називають картини, на яких зображено відкритий простір. Особливість таких зображень позначена в самій назві категорії. На таких фотозаборах відображені панорамні види і об'ємні малюнки. Розширюючі простір фотосітки здатні візуально коректувати дизайн ділянки.
  Такий ефект досягається завдяки детальним знімкам і високій роздільній здатності зображень, яка наносяться на фотосітку. До цієї категорії можуть ставитися зображення природи, абстракції або композиції. Ця властивість робить такі фотопаркани одним з найпопулярніших інструментів в ландшафтному дизайні.
  Розширюючі простір зображення дозволяють зробити двір або ділянку унікальним.
  У нашому інтернет-магазині ви можете купити фотосітку з розширюючим простір зображенням на замовлення.

Якими можливостями мають фото паркани які розширюють простір

  Дизайнерські можливості розширюютчих простір фотосіток дуже високі. Найголовніше їх призначення - візуальна корекція території і розстановка правильних акцентів. Повний потенціал цих зображень розкривається на невеликих ділянках, де не вистачає місця для організації відкритого простору. У таких випадках цю роль виконує фото сітка збільшує простір.

Де можна використовувати фото сітки розширюючі

  Такі фотозабори можна використовувати для оформлення різних типів об'єктів:
- для прикраси забору;
- для прикраси саду;
- для оформлення басейну;
- для маскування будівельних об'єктів;
- для оформлення спортивної зони;
  Найчастіші випадки застосування фотобаннера, який розширює простір - оформлення забору, альтанки і басейну. У цих випадках фото сітка розширююча виступає інструментом стилізації простору. Наприклад, зображення панорами озера або водоспаду при оформленні басейну зробить дизайн більш реалістичним.
  Для оформлення альтанки підходять фотозабори, з зображеннями природних пейзажів, наприклад кущами або парком.
  Якщо вам потрібно оформити дитячий майданчик, можна вибрати фотосітку з абстракціями, або 3Д-елементами.

Технічні властивості фотосітки, яка розширює простір

  Фотосітку виготовляють з банерної сітки. Цей матеріал володіє комірчастої структурою, яка забезпечує стійкість фарб. Саме зображення наноситься на фотосітку за технологією широкоформатного друку. Тому об'ємна фотосетка витримує температуру від -30 ° С до + 70 ° С і підходить для використання в будь-яких умовах. Середній термін експлуатації фотобаннера становить 3 - 5 років.

Де купити розширюючу простір фотозабор

  Купити фотосітку можна в нашому інтернет-магазині. Наша компанія займається виготовленням фотосіток на замовлення. У нас ви можете замовити фотосітку з розширюютчим простір зображенням з нашого фотобанку, або надати свою картинку.
  Для замовлення фотозабору вам потрібно просто натиснути на вподобану картинку і вказати комплектацію вироби. Вартість замовлення розраховується автоматично і залежить від витрат матеріалу і комплектації замовлення.
  Доставка замовлень оплачується окремо. Ми доставляємо замовлення в такі міста як Харків, Київ, Дніпро, Одеса і вся Україна.
Пишіть або телефонуйте нам!

Популярні питання і відповіді на них
Яку температуру витримує фотосітка і які терміни її застосування?
Фотосітка витримує температуру від -30 ° С до + 70 ° С і підходить для використання в будь-яких умовах. Середній термін експлуатації фотосітки становить 3 -5 років.
Які є способи доставки і оплати фотосіток, які розширюють простір?
Ознайомитися зі способами доставки та оплати ви можете на сторінці нашого сайту - Доставка фотосіток.
Яка ціна фотосітки, яка розширює простір?
Ви можете скористатися нашим калькулятором, щоб розрахувати вартість вашого замовлення - Ціни і розрахунок вартості фотосіток.