Фотосітки Квіти купити на замовлення в Києві та Україні

Показано 1 - 11 из 19 товаров на сторінці 1

Фотосітки з квітами - гарне рішення для саду


  Фотозабор з квітами прикрасить ваш сад. Квіти найпростіший і універсальний мотив для саду. Квіти дарують натхнення, тому що вони вишукані від природи. Тому красива фото паркан з квітами творить справжні метаморфози з простором. Наприклад, перетворити сіру стіну чудовий парк або райський куточок, яким ви будете милуватися щодня.

Де можна використовувати фото сітки з квітами

Область застосування фотосітки із зображенням квітів дуже обширна:
- для оформлення забору
- для оформлення саду;
- для оформлення альтанки;
- для оформлення басейну;
- оформлення спортивної зони;
- оформлення дитячого майданчика;
- для оформлення будівельних об'єктів.

Які завдання може вирішити фотопаркан з квітами

  Квіти на фотосітці допомагають вирішувати цілий ряд задач, за що їх люблять ландшафтні дизайнери. Серед них такі завдання:
- візуальна корекція простору;
- створення затишної атмосфери;
- забезпечення чистоти;
- захист від сторонніх.
  Зображення на фотосітці виглядає дуже реалістично, тому квіти здалеку здаються живими і цей ефект візуально збільшує простір у дворі. Особливо цей прийом ефективний на невеликих територіях.
  Завдяки, своїм властивостям, фотозабор із зображенням квітів створює затишну атмосферу на території. Матеріал, який використовується для виготовлення фотосіток, допомагає стримувати дрібне сміття, але при цьому забезпечує хорошу вентиляцію.
  Зображення на фотосітку наносять методом фотодруку, тому вона витримує будь-які погодні умови, зберігаючи яскравість фарб.
 Матеріал легко складається і не вимагає догляду, тому сітку можна використовувати багато разів.

Які квіти на фотосітці вибрати

  Зображення квітів на фотосітці відкриває широкий простір для експериментів з дизайном. Залежно від зображення, атмосфера на ділянці може бути різною.   Наприклад, фото сітка з трояндами створить романтичне місце для побачення, а зображення з червоними маками або різнокольоровими тюльпанами, асоціюється з пристрастю і сміливістю.
  Вибір квітів може бути продиктований факторами: дизайнерська концепція, колірна гама і місце монтажу.
  Для невеликих територій може підійти фотосітка з польовими квітами або панорамою луки. При бажанні зробити яскравий акцент, може бути використаний фотозабор з ромашками або ліліями. Великі квіти підходять для декорування внутрішнього простору двору.
  Для оформлення забору можна використовувати зображення квітучого саду з алеєю сакури або яскравими орхідеями.
  Прикрасити басейн може фотосітка із зображенням водяних лілій або квітами лотоса. З використанням панорамного зображення можна добитися ефекту справжнього озера.
  Будівельний об'єкт можуть приховати стрункі квітучі дерева на фотосітці.

Де можна використовувати фото сітки з квітами

  Фотосітку з квітами можна купити на замовлення в нашому інтернет-магазині. Наші дизайнери склали цілий каталог зображень з квітами, які можна використовувати для об'єкта. Або ж ви можете надати своє зображення, а наші дизайнери адаптують його до потрібних розмірів.
  Щоб замовити фотозабор з квітами, досить вибрати картинку. Поруч із зображенням ви знайдете опис матеріалів і комплектації. Вартість замовлення розраховується виходячи з розмірів сітки.
  У нас діє доставка по всій країні. Доставка здійснюється в такі регіони, як Україна, Київ, Харків, Дніпро та інші. Вартість доставки оплачується окремо.
Пишіть або телефонуйте нам!

Популярні питання і відповіді на них
Які функції виконує фотосітка з квітами?
Функції фотосіток: маскувальна, естетична, захисна і рекламна.
Яка ціна фотосітки з квітами?
Ви можете скористатися нашим калькулятором, щоб розрахувати вартість вашого замовлення - Ціни і розрахунок вартості фотосіток.
Які матеріали використовуються в фотосітках?
Дізнатися про матеріали фотосіток можна на сторінці нашого сайту - Матеріали фотосіток.