Купити фотозону в Чернігові

 

  Вам потрібно купити фотозону на свято? Ви можете зробити це прямо на цій сторінці! Компанія Eco Fabrica приймає замовлення на виготовлення фотозон, ландшафтних банерів з фотодруком і інший інтер'єрної та рекламної продукції.

  Наша компанія - один з небагатьох виробників в Україні, що освоїли екологічну друк. Така друк забезпечує яскравість кольорів при будь-якій погоді, підвищену міцність матеріалу і довговічність нашої продукції. Тому, якщо вам потрібно купити фотосітку для будівельного майданчика - наша продукція стане оптимальним вибором.

Як купити фотозони в Чернігові та Чернігівській області (Ніжин, Бахмач, Прилуки)

  Щоб купити фотозону на свято, досить вибрати відповідне зображення з нашого каталогу. У нашому фотобанку міститься добірка зображень на різні свята, таких як: Новий Рік, День Народження, весілля і хрестини, 8 березня, Хелловін і інші. Просто виберіть картинку і заповніть поля замовлення.

Як замовити бренд-Волл в Чернігові, Ніжині, Прилуках, Бахмачі

  Вся брендована продукція виготовляється за індивідуальним замовленням. У нас ви можете замовити прес-Волл будь-якого розміру. Для цього просто зв'яжіться з нашим менеджером по телефону або соціальні мережі, і надайте корпоративний логотип.

Як купити фотосітку з доставкою в Чернігів, Ніжин, Прилуки, Бахмач

  У нас ви можете купити фотосітку для альтанки з зображенням з нашого фотобанку, або замовити банер з корпоративною символікою. Для цього просто зв'яжіться з нашим менеджером для уточнення деталей!

Скільки коштує доставка фотосіток, фотозон в Чернігові та Чернігівській області

  У нашому інтернет-магазині діє доставка замовлень в Чернігівську область - Бахмач, Прилуки, Ніжин та інші населені пункти. Швидкість і вартість доставки буде залежати від тарифів кур'єрської служби. Ми співпрацюємо з такими поштовими службами як Автолюкс, Гюнсел і Нова Пошта.

Як оплатити замовлення

  Для оплати замовлення ви можете вибрати будь-який зручний вам спосіб:

  • готівкові кур'єру;
  • банківська карта Visa / Mastercard;
  • банківський переказ;
  • поштовий переказ.

"Нова Пошта" - Чернігів

  № ВІДДІЛЕННЯ  АДРЕСА ГРАФІК РОБОТИ
 Відділення №1 вул. Старобілоуська, 77    9.00 - 20.00
 Відділення №2 просп. Перемоги, 50 9.00 - 20.00
 Відділення №3 просп. Перемоги, 139 9.00 - 20.00
 Відділення №4 вул. Рокоссовського, 68 9.00 - 20.00
 Відділення №5 просп. Миру, 180а 9.00 - 20.00
 Відділення №6 вул. Шевченка, 46 9.00 - 20.00
 Відділення №7 просп. Миру, 50 9.00 - 20.00
 Відділення №8 вул. Пухова, 142 9.00 - 20.00
 Відділення №9 вул. Красносільського, 59а 9.00 - 20.00
 Відділення№10  вул. Івана Мазепи, 48 9.00 - 20.00

 

* Також ми можемо відправити в будь-яке інше відділення "Нової Пошти", в відділення "Гюнсел", "Ін тайм" і "Автолюкс". Уточнюйте інформацію у менеджера.