Купити фотозону в Харкові

 

  Якщо вам потрібно купити фотозону, фотосітку в Харкові або Харківській області (Чугуїв, Лозова, Ізюм, Первомайськ), ви можете зробити це на цій сторінці. Наша компанія приймає індивідуальні замовлення на виготовлення фотозон, ландшафтних банерів для фото парканів та брендованої продукції.

  Компанія Eco Fabriсa - провідний виробник повнокольорової фотодруку. Для виробництва продукції ми використовуємо повнокольоровий друк. Тому нашу продукцію відрізняють надійність і висока якість. Продукція Eco Fabrica не вигоряє під сонцем, стійка до впливу атмосферних опадів і хімічних речовин.

  У нас ви можете замовити фотозону або фотосітку для забору, бренд-Волл з корпоративним логотипом.

Як купити фотозони в Харків, Чугуїв, Ізюм, Первомайськ, Лозову

  Фотозони - відмінне доповнення до свята або розважального евент. Фотозони виступають веселим фоном для красивих фотографій і піднімають компанії настрій. У нас ви можете купити фотозону для будь-якого випадку. У нашому каталозі зібрані дитячі фотозони для хлопчика і для дівчинки, для садка і школи, на День Народження, Новий Рік та інші свята.

  Щоб купити фотозону, досить вибрати потрібне зображення і вказати розмір банера. Розрахувати вартість фотозони ви зможете в нашому онлайн-калькуляторі.

Як замовити бренд-Волл в Харкові, Чугуєві, Ізюмі, Первомайську, Лозовій

  Бренд-Волл - це банер з корпоративною символікою, який служить фоном для фотографування на публічних заходах.

  У нас ви можете купити бренд-Волл з вашим логотипом будь-яких розмірів. Ми виготовимо замовлення протягом 1 дня. Щоб замовити бренд-Волл, досить зв'язати з нашим менеджером будь-яким зручним для вас способом і надати свій логотип.

Як купити фотосітку з доставкою в Харків, Чугуїв, Ізюм, Первомайськ, Лозову

  Фотосітка або банер для фото паркана - це багатофункціональна продукція, яка використовується в ландшафтному дизайні для оформлення дворів, альтанок та парканів.

  У нашому фотобанку зібрана велика колекція зображень таких як природа, тварини, міста, геометричні фігури і інші категорії зображень. У нас ви можете замовити фотосітку двох видів - звичайний банер з фотодруком та банерну сітку.

Скільки коштує доставка фотозони, фотосіток в Харків і Харківську область

  Доставка замовлень діє по всій Україні і оплачується окремо. Вартість доставки фотозони Харків, Чугуїв, Ізюм, Первомайськ, Лозову і інші населені пункти залежить від тарифів оператора логістики.

Як оплатити замовлення

  Ви можете оплатити замовлення будь-яким зручним для вас способом:

  • поштовим або банківським переказом;
  • банківською картою;
  • готівкою кур'єру.

"Нова Пошта" - Харьків

  № Відділення  Адрес График работы
 Відділення №1 вул. Польова, 67 7.00 - 23.00
 Відділення №2  просп. Московський, 54а 8.00 - 21.00
 Відділення №3 вул. Тюрінська, 124 8.00 - 20.00
 Відділення №5 пл. Ю. Кононенко, 1а 8.00 - 18.00
 Відділення №6 вул. Академіка Павлова, 120 8.00 - 21.00
 Відділення №7 просп. Перемоги, 46-а 8.00 - 21.00
 Відділення №8 вул. М. Гончаровська, 28/3 8.00 - 21.00
 Відділення №9 вул. Роганська, 101а 8.00 - 21.00
 Відділення №10  вул. Пушкинська, 96 8.00 - 21.00
 Відділення №11   просп. Гагаріна, 41/2 8.00 - 21.00

 

* Також ми можемо відправити в будь-яке інше відділення "Нової Пошти", в відділення "Гюнсел", "Ін тайм" і "Автолюкс" уточнюйте інформацію у менеджера.