Купити фотозону в Києві

  На цій сторінці ви можете замовити фотозону, фотосітку, фотопаркан з доставкою в Київ і Київську область (Білу церкву, Бориспіль, Бровари, Вишневе, Ірпінь, Фастів).
  Якщо вам потрібен надійний виробник повнокольорової друкованої продукції то, ви потрапили за адресою. Компанія Еко Фабрика спеціалізується на широкоформатному друку. Ми приймаємо індивідуальні замовлення на виготовлення фотозон, фотос
іток, фотофонів і іншої іміджевої продукції. Для виробництва ми використовуємо технологію екологічної друку, що робить нашу продукцію надійної і якісної.

  Продукцію компанії Еко Фабрика можна розділити на кілька категорій:

  • святкова (фотозони);
  • інтер'єрна (фотосіткі)
  • рекламна (бренд Волл та банери для зборів).

Як купити фотозони в Києві та Київській області (Борисполі, Білій Церкві, Ірпені, Фастові)

  Фотозона - гарний святковий банер, який виступає в ролі фону для фотосесій. У нашому каталозі представлені зображення для різних випадків: на свята, в школу або дитячий садок, на новий рік або на ювілей.

  Щоб купити фотозони на нашому сайті, достатньо оформити замовлення у відповідному розділі. Ви можете замовити фото зону із зображенням з нашого фотобанку, або надати свою картинку. Щоб оформити замовлення, достатньо натиснути на потрібне зображення і заповнити форму. Розрахувати вартість фотозон ви можете за допомогою нашого онлайн калькулятора.

Як замовити бренд-Волл в Київ, Бориспіль, Білу Церкву, Ірпінь, Фастів

  Бренд-Волл виконує роль фотофона на публічних заходах, таких як виставки або освітні евенти. На ньому міститься інформація про компанію та заході. У нас ви можете замовити бренд-Волл або фотосітку з корпоративною символікою. Ми виготовимо продукцію потрібних вам розмірів всього за 1 день. Для цього достатньо просто зв'язатися з нашим менеджером, зателефонувати по телефону, або зв'язавшись через соціальні мережі. Наші контакти ви знайдете в розділі «Контакти».

Як купити фотосітку або банер для фотопаркана в Києві та Київській області

  Фотосіткі та банери для парканів використовуються в ландшфтном і інтер'єрного дизайну. У нас ви можете замовити фотосітку або купити банер з фотодруком будь-яких розмірів. Щоб замовити банер з фотодруком, крім розміру в формі оформлення замовлення потрібно вказати необхідний матеріал.

Доставка фотозон, фотосіток в Київ, Бориспіль, Білу Церкву, Ірпінь, Фастів

  Доставка замовлень оплачується окремо і залежить від міста і тарифів оператора. Для доставки товарів ми використовуємо такі служби як Гюнсел і Нова Пошта. Крім того, ми регулярно відстежуємо ринок транспортних операторів.

Оплата замовлення

  Оплатити замовлення можна готівкою кур'єру, банківською картою, або поштовим переказом.

"Нова Пошта" - Київ

  № Відділення  Адреса Графік роботи
 Відділення №1 вул. Пироговьский шлях, 135      8.00 - 22.00
 Відділення №2 вул. Бережанська, 9 8.00 - 21.00
 Відділення №3 вул. Калачевська, 13 8.00 - 21.00
 Відділення №4 вул. Кричевського, 19 8.00 - 21.00
 Відділення №5 вул. Федорова, 32 8.00 - 21.00
 Відділення №6 вул. Міколая Василенко, 2 8.00 - 21.00
 Відділення №7 вул. Гната Хоткевича, 8 8.00 - 21.00
 Відділення №8  вул. Набережно-Крещатицька, 33    8.00 - 21.00
 Відділення №9  пер. В'ячеслава Чорновола, 54а 8.00 - 21.00
 Відділення №10   вул. Василя Жуковського, 22А 8.00 - 21.00

 

* Також ми можемо відправити в будь-яке інше відділення "Нової Пошти", в відділення "Гюнсел", "Ін тайм" і "Автолюкс" уточнюйте інформацію у менеджера.