Купити фотозону в Одесі

 

  На нашому сайті ви можете замовити фотозони, фотофон, фотосітку  для оформлення свят, виставкових стендів, вітрин і просто прикраси інтер'єру.

  Компанія Eco Fabrica займається виготовленням рекламної та інтер'єрної поліграфічної продукції за індивідуальними замовленнями. Тому якщо вам потрібен надійний виробник фотопечатной продукції, вважайте що ви його знайшли.

  У нашому каталозі ви знайдете фотозонb, фотосітки, фотофони, фотозабори і комплектуючі до них.

Як купити фотозону в Одесі і Одеській області (Ізмаїлі, Подільському, Південному)

  В останні роки фотозона стала такою ж невід'ємною частиною свят як ялинка на новий рік. Святкові фотозони використовують для створення красивих фотографій. У нас ви можете купити фотозону, виготовлену на основі зображення з нашої колекції, або замовити фотофон з вашим зображенням. В нашій колекції зібрані фотозони на різні свята: Новий рік, День Народження, Хрещення, весілля, для школи і дитячого садка, а також інших випадків.

  Щоб купити фотозону з нашої колекції, вам досить вибрати вподобане зображення і заповнити форму. Якщо ви хочете замовити фотозону з власним зображенням, просто надайте потрібну картинку.

Як замовити бренд-Волл в Одесі, Ізмаїлі, Подільському, Південному

  Бренд-Волл або прес-Волл використовують на публічних заходах для презентації компанії. У нас ви можете замовити бренд-Волл з логотипом фірми. Для цього вам достатньо просто надати оригінал і вказати потрібний розмір банера. Вартість замовлення ви можете дізнатися завдяки нашому онлайн-калькулятору.

Як купити фотосітку з доставкою в Одесу та Одеську область

  Фотосітка - ландшафтне багатофункціональний виріб, здатне змінити на краще альтанку, двір або простір. У нашому інтернет-магазині ви можете купити фотосітку із зображенням з нашої колекції, або надати свій макет.

Скільки коштує доставка фотосіток, фотозон в Одесу, Ізмаїл, Подольск, Південний

  Доставка замовлень здійснюється в усі міста Одеської області. Вартість доставки залежить від розташування міста і тарифів транспортного оператора. Ви можете вибрати службу Нова Пошта, Гюнсел, або Автолюкс.

Як оплатити замовлення

  Для оплати замовлення у нас передбачено кілька способів:

  • готівкою кур'єру;
  • банківською картою Visa / Mastercard;
  • банківським переказом;
  • поштовим переклад.

    Обирайте фотозони в нашому каталозі.

"Нова Пошта" - Одеса

  № ВІДДІЛЕННЯ  АДРЕСА ГРАФІК РОБОТИ
 Відділення №1 Київське шосе, 27 9.00 - 21.00
 Відділення №2 вул. Базова, 16 9.00 - 18.00
 Відділення №3 вул. Дальницька, 23/4 7.00 - 21.00
 Відділення №4 вул. Академіка Вільямса, 86 8.00 - 21.00
 Відділення №5 вул. Академіка Філатова, 24 9.00 - 20.00
 Відділення №6  с. Латівка, вул. Кооперативна, 2а 9.00 - 20.00
 Відділення №7 вул. Жуковського, 10 9.00 - 20.00
 Відділення №9 вул. Сегедська, 18  9.00 - 20.00
 Відділення №10 вул. Давида Ойстраха, 4 9.00 - 20.00

 

* Також ми можемо відправити в будь-яке інше відділення "Нової Пошти", в відділення "Гюнсел", "Ін тайм" і "Автолюкс". Уточнюйте інформацію у менеджера.