Фотозона на випускний: три важливих нюанси

 

  Фотозона на випускний - це відмінне доповнення до торжества, яке створить незвичайну атмосферу. Фахівці Еко Фабрики розповідають про нюанси при виборі фотозони на випускний!
 
  У цій статті ви дізнаєтеся:

  •  як можна використовувати фотозону на випускному вечорі;
  •  як вибрати і замовити фотозону на випускний.

 
фотозона на випускний великий вибір фото зон в нашому інтернет магазині  Випускний - це значуща подія в житті як дітей, так і їхніх батьків, і вчителів. Перехід на нову сходинку в соціумі. Тому хочеться, щоб випускний вечір запам'ятався на все життя. Запорукою радісної події може стати ретельна підготовка і приємний сюрприз у вигляді фотозони на випускний.
 
На випускному вечорі фотозона створить атмосферу справжнього свята. Фотозону на випускному можна використовувати не тільки як банер для фотосесії, але і знайти їй більш цікаве застосування.


 Як можна використовувати фотозону на випускому

 
  Існує кілька варіантів використання фотозон на випускному. Банер фотозони можна послужити відмінною декорацією для вручення диплома або атестата. Наприклад, фотозону на випускний можна встановити прямо на сцені актового залу. Це тільки підкреслить урочистість моменту.
 
Можна організувати окреме місце в якості президії для найактивніших учасників, наприклад короля і королеви випускного.
 
Якщо ви хочете по-справжньому здивувати випускників, можна організувати сюрприз у вигляді стилізованої вечірки і замовити фотозону на випускний в стилі Голлівуду або Каннського фестивалю.


 Яку фотозону можна замовити на випускний

 
  Вибір фотозони на випускний залежить від декількох факторів:

  • закладу;
  • кількості випускників;
  • місця для установки.

 
випускна фотозона великий вибір фотозон в нашому інтернет магазині  Найперший випускний діти відзначають ще в дитячому садку. Вони збираються вступати до школи. Тому на випускний в дитячому саду повинна бути барвистою і позитивною. Найпоширеніша тематика фотозони на цю подію - «До побачення, дитячий сад!» із зображенням дітей і казкових персонажів. Крім того, на випускний в дитячий сад можна замовити фотозону зі шкільної тематикою. Адже діти збираються ставати учнями школи.
 
  У школі діти відзначають випускний аж тричі: в 3-му, в 9-те і в 11-му класі. Звичайно, перші дві події не прийнято відзначати так урочисто, як закінчення школи. Однак невелике свято в класі може організувати безпосередньо колектив школи, замовивши банер для фотозйомки на випускний. Такий банер просто must have в сучасній школі.

  Найбільше значення має випускний після закінчення школи. Такий захід зазвичай знаменує випускний бал і на нього можна замовити фотозону, що символізує вихід в нову, доросле життя. На такий фотозоні можуть бути зображені зірки, блискітки або просто зоряне небо. Банер може зображати червону доріжку або іншу символіку нового життя.

На випускний до університету можна замовити фотозони з символікою університету.


Якого розміру можна купити фотозону на випускний

 

  Розмір фотозони на випускний залежить від кількості учнів і місця, в якому її будуть встановлювати. У класі може налічуватися до 35 учнів і всі вони повинні розміститися на тлі банера.

Тому в школу на випускний можна замовити великий банер для фотозйомки, розміром 3 × 6 м. Таку фотозону можна розмістити на сцені актового залу або стіни в одному з коридорів школи.

При бажанні організувати окреме місце для фотозйомки, замовити можна прес-Волл на випускний розміром 2 × 2 м або тематичний фотостенд. Таку фотозону можна встановити безпосередньо в холі закладу. За бажанням фотозони можна додатково прикрасить повітряними кулями або стрічками.
 

фотозони на випускний великий вибір фотозон в нашому інтернет магазині  Слідуючи таким простим радам, ви створите справжнє свято для випускників.
Якщо у вас є питання по фотозоні, ви можете задати їх нашим менеджерам. Пишіть або телефонуйте нам, і ми відповімо на всі ваші запитання.
Великий вибір фотозон ви знайдете в каталозі магазина Еко Фабрика.