Фотозона в торговому центрі - реклама і розвага в одному флаконі

 

  Щороку в маркетингу з'являються нові тренди, здатні залучити відвідувачів. Останній тренд - це фотозони.

 

фотозона для торгового центру кращі фото зони великий вибір в нашому інтернет магазині

  Установка фотозон в торговому центрі - це вигідний маркетинговий хід, який допомагає прилягти тисячі відвідувачів. Це вигідно і власникам торгових центрів, і відвідувачам, оскільки фотозона - це, в першу чергу, красива розвага. У святкові дні до фотозоні вишиковуються цілі черги. Фотозоні виступає як майданчик для проведення фотозйомок та дитячих розваг. У ТРЦ фотозоні допомагає створити теплу і святкову атмосферу і піднімає настрій відвідувачам.
  Встановлена ​​в торговому центрі фотозона подарує відвідувачам гарний настрій може стати ефективним засобом просування бренду. Адже фотографії в соціальних мережах набирають тисячі лайків і розлітаються як гарячі пиріжки.

Які бувають фотозони для торгових центрів

  Існує кілька типів фотозон:

  • святкові фотозони - присвячені конкретних дат. Такі фотозони встановлюють за все на кілька днів в році.
  • сезонні фотозони - покликані підкреслити зміну пори року. Такі фотозони обов'язково містять сезонні атрибути;
  • рекламні фотозони - присвячені конкретним брендам і товарам;
  • дитячі фотозони - носять розважальний характер.

фотозона для ТРЦ кращі фото зони великий вибір в нашому інтернет магазині

Конструкція фотозон для торгово-розважальних центрів може бути різною. Як правило, це банер для фотозйомки, оформлений в честь свята, який доповнює тематичний реквізит. Наприклад, новорічний банер для фотозйомки обов'язково буде прикрашений ілюмінацією і ялинковими іграшками.

Де можна встановити фотозону в торговому комплексі

  Встановити фотозону в ТРЦ можна в будь-якому місці. Як правило, для цього вибирають відкриті місця з високою відвідуваністю, такі як фойє, сходові прольоти між поверхами або просто місця біля стін.
  Вибір і розмір фотозони залежить від тематики. На великі свята, такі як Новий Рік, вважають за краще встановити велику святкову фотозону, яка гарантовано приверне до себе увагу. На тлі банера навіть можуть проходити публічні виступи.

На які свята можна встановити фотозону в ТРЦ

  У торгових центрах фотозону встановлюють на різні свята. Найпоширеніші торжества - це Новий Рік, 8 березня, Великдень, Хеллоуїн і Різдво. Однак в торгових комплексах фотозони встановлюють не тільки на загальноприйняті свята, а й дати, що підкреслюють національний колорит. фотозона в торговий центр кращі фото зони великий вибір в нашому інтернет магазиніНаприклад, у багатьох супермаркетах можна зустріти фотозони, присвячені німецькому свята пива Octoberfest. Період використання святкових фотозоні становить всього кілька днів.
  Сезонні фотозони використовують у великих супермаркетах. Цей тип фотозон набув широкого поширення завдяки осіннім сезонами врожаю і регулярним ярмаркам. Навколо сезонної фотозоні може бути організована ціла локація. Наприклад, для осені характерні сезонні фрукти і колосся, а річна фотозоні може бути присвячена туристичних пам'яток, подорожам і риболовлі.
  Розважальні фотозони носять іміджевий характер. Їх встановлюють поруч з ігровими кімнатами як дитячу розвагу. На розважальної фотозони можуть бути зображені герої фільмів, фантастичні сцени, або просто красиві картинки.
  Рекламні фотозони містять корпоративну символіку бренду. Як правило, для таких випадків використовують переносний бренд-Волл.
  Якщо у вас виникають питання з приводу вибору фотозон в торговий центр, ви можете задати їх нам.